Γ’ Εθνική:  αποτελέσματα

Αδιάφορο βαθμολογικά ήταν το δυτικομακεδονικό ντέρμπι μεταξύ του Ερμή Αμυνταίου και της ΑΕΠ.

Ο Ερμής Αμυνταίου καθάρισε από το πρώτο ημίχρονο, όπου και προηγήθηκε στο σκορ με 3-0 με γκολ των Ηλιάδη (2) και Χαϊτίδη. Στο δεύτερο ημίχρονο ο ρυθμός έπεσε, η ΑΕΠ μείωσε προσωρινά σε 3-1 με τον Βλαδίκα για να κλείσει το σκορ στο 4-1,  ο Μαυροματίδης
Ο Μακεδονικός Φούφα την Κυριακή  πήρε το τρίποντο χωρίς να ιδρώσει αφού η Καστοριά αποχώρησε από το πρωτάθλημα.

Το Σάββατο ο Μακεδονικός σήκωσε το κύπελλο της ΕΠΣ Κοζάνης, κερδίζοντας στην παράταση την ομάδα της Κοζάνης με σκορ 2-1, κανονικός αγώνας 1-1. Τα γκολ του τελικού σημείωσαν ο Φωτιάδης και ο Τσώτσος για τον Φούφα ενώ για την Κοζάνη που ισοφάρισε στην κανονική διάρκεια του παιχνιδιού, το γκολ πέτυχε ο Ηλίας Τσικόπουλος.