Την Κυριακή διεξήχθησαν τα αναβληθέντα παιχνίδια στην Β’ και
Γ’ κατηγορία καθώς και η αναμέτρηση Δόξα Λευκόβρυσης - Μέγας Αλέξανδρος
Χαραυγής, της 24ης αγωνιστικής στην Α’
κατηγορία.
Α’ κατηγορία
24η
αγωνιστική
Δόξα Λευκόβρυσης - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 0-3
Βαθμολογία
Φ.Σ.
Κοζάνη
|
60
|
Μακεδονικός
Σιάτιστας
|
59
|
Μέγας
Αλέξανδρος Χαραυγής
|
53
|
Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Βοΐου
|
50
|
Μακεδονικός Κοζάνης
|
36
|
Α.Μ.Σ.
Γαλατινή
|
35
|
Τιτάν
Σερβίων
|
33
|
ΠΑΟ
Κοίλων Κοζάνης
|
32
|
Αναγέννηση
Πτολεμαΐδας
|
30
|
Α.Ε.
Κοζάνης
|
28
|
Αλιάκμων
Αιανής
|
25
|
Εθνικός
Βατερού
|
24
|
Α.Σ.
Βελβεντό
|
23
|
Ακαδημία
Ηρακλής Πτολεμαΐδας
|
22
|
Ακρίτες Κοζάνης
|
18
|
Δόξα Λευκόβρυσης
|
1
|
*από έναν αγώνα περισσότερο η Δόξα Λευκόβρυσης και ο Μέγας
Αλέξανδρος Χαραυγής
Επόμενη
αγωνιστική - 24η
Μακεδονικός Κοζάνης - Εθνικός Βατερού
Α.Σ. Βελβεντό - Ακρίτες Κοζάνης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Τιτάν Σερβίων
Αλιάκμων Αιανής - Φ.Σ. Κοζάνη
Μακεδονικός Σιάτιστας - Α.Μ.Σ. Γαλατινή
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Δόξα Λευκόβρυσης - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Α.Ε. Κοζάνης
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
19η
Αγωνιστική
Πρόοδος
Μεταξά - Έλατος Ελάτης 0-1
20η
Αγωνιστική
Απόλλων Αυλών - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 0-0
Βαθμολογία
Κένταυρος Πρωτοχωρίου
|
48
|
Α.Ο. Κρόκου
|
41
|
Έλατος Ελάτης |
32
|
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
|
29
|
Ερμής
Πλατανορέμματος
|
28
|
Α.Ε.
Άνω Κώμης
|
28
|
Αναγέννηση
Λιβαδερού
|
26
|
Πρόοδος
Μεταξά
|
24
|
Α.Ε.
Κρανιδίων
|
19
|
Α.Σ. Καρυδίτσας
|
19
|
Απόλλων
Αυλών
|
15
|
Α.Ε.
Καισαρειάς
|
13
|
Αίας Μικροβάλτου
|
9
|
Επόμενη Αγωνιστική – 21η
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Πρόοδος Μεταξά
Α.Ε. Άνω Κώμης - Απόλλων Αυλών
Α.Ε. Κρανιδίων - Α.Ε. Καισαρειάς
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Α.Σ. Καρυδίτσας
Αναγέννηση Λιβαδερού - Έλατος Ελάτης
Αίας Μικροβάλτου - Ερμής Πλατανορέμματος
Ρεπό: Α.Ο. Κρόκου
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
19η
Αγωνιστική
Βέρμιο
Καρυοχωρίου - Δόξα Μικροκάστρου 1-1
20η
Αγωνιστική
Ερμής Ασβεστόπετρας - Κοζάνη 2004 4-1
Βαθμολογία
Πρόοδος Κομνηνών
|
40
|
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
|
39
|
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
|
35
|
Ερμής Ασβεστόπετρας
|
35
|
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
|
31
|
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
|
30
|
Δόξα Βερμίου Πύργων
|
28
|
Α.Ε. Περδίκκα
|
28
|
Βέρμιο Καρυοχωρίου
|
27
|
Δαναοί Κοζάνης
|
21
|
Δόξα Μικροκάστρου
|
12
|
Κεραυνός Πετρανών
|
10
|
Κοζάνη 2004
|
1
|
Επόμενη Αγωνιστική – 21η
Δαναοί Κοζάνης - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-
Α.Ε. Περδίκκα - Βέρμιο Καρυοχωρίου-
Κοζάνη 2004 - Κεραυνός
Πετρανών-
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Δόξα
Μικροκάστρου-
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Ερμής Ασβεστόπετρας-
Πρόοδος Κομνηνών - Μέγας
Αλέξανδρος Άρδασσας-
Ρεπό: Δόξα Βερμίου
Πύργων
Γ’ κατηγορία
13η
αγωνιστική
Εθνικός Πτολεμαΐδας
- Αναγέννηση Αργίλου 3-0
Βαθμολογία
Δάφνη Πολυμύλου
|
32
|
Αστραπή Κλείτου
|
24
|
Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας
|
23
|
Δράσις Τσοτυλίου
|
22
|
ΦΣ Εορδαϊκός
|
21
|
ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου
|
21
|
Ηρακλής Δρεπάνου
|
17
|
Εθνικός Πτολεμαΐδας
|
13
|
Αναγέννηση Αργίλου
|
12
|
Αναγέννηση Εράτυρας
|
10
|
Επόμενη αγωνιστική 15η
Αναγέννηση Αργίλου -
Αναγέννηση Εράτυρας-
ΦΣ Εορδαϊκός - Δράσις
Τσοτυλίου
Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας
- ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου
Εθνικός Πτολεμαΐδας -
Αστραπή Κλείτου
Ηρακλής
Δρεπάνου - Δάφνη Πολυμύλου
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Παρακαλούμε αποφύγετε ύβρεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, ειδικά σε προσωπικό επίπεδο. Σχόλια υβριστικά και άσχετα με το δημοσιευμένο θέμα θα διαγράφονται.