Ολοκληρώθηκε η κλήρωση της Γ' Εθνικής στην ΕΠΟ
Με το δυτικομακεδονικό ντέρμπι θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής μεταξύ της Καστοριάς και του Ερμή Αμυνταίου.Αστέρα Παραποτάμου υποδέχεται η ΑΕΠ, Νέο Αμφίλοχο ο Μακεδονικός Φούφα.
1 Οκτωβρίου η σέντρα.
Υπενθυμίζεται ότι από κάθε όμιλο τα σωματεία υποβιβάζονται ως ακολούθως:
1ος Όμιλος: υποβιβάζονται 5 σωματεία
2ος Όμιλος: υποβιβάζονται 7 σωματεία
3ος Όμιλος: υποβιβάζονται 6 σωματεία
4ος Όμιλος: υποβιβάζονται 6 σωματεία
5ος Όμιλος: υποβιβάζονται 5 σωματεία
6ος Όμιλος: υποβιβάζονται 4 σωματεία
7ος Όμιλος: υποβιβάζονται 4 σωματεία
8ος Όμιλος: υποβιβάζονται 4 σωματεία
Αναλυτικά το πρόγραμμα του 3ου ομίλου
1η αγωνιστική 14η
ΑΕΠ
Καραγιαννίων - Αστέρας Παραποτάμου
Πανλευκάδιος
- Σκουφάς Κομποτίου
Καστοριά -
Ερμής Αμυνταίου
Μακεδονικός
Φούφα - Νέος Αμφίλοχος
Δόξα
Κρανούλας - Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης
- Θεσπρωτός
Ρεπό:
Εθνικός Φιλιππιάδας
2η αγωνιστική 15η
Εθνικός
Φιλιππιάδας - ΑΕΠ Καραγιαννίων
Αστέρας
Παραποτάμου - Πανλευκάδιος
Σκουφάς
Κομποτίου - Μακεδονικός Φούφα
Ερμής
Αμυνταίου - Δόξα Κρανούλας
Νέος
Αμφίλοχος - ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης -
Θεσπρωτός
Ρεπό:
Καστοριά
3η αγωνιστική 16η
ΑΕΠ
Καραγιαννίων - Πανλευκάδιος
Καστοριά -
Εθνικός Φιλιππιάδας
Μακεδονικός
Φούφα - Αστέρας Παραποτάμου
ΑΕ Λευκίμμης
- Σκουφάς Κομποτίου
Θεσπρωτός -
Ερμής Αμυνταίου
Τηλυκράτης -
Νέος Αμφίλοχος
Ρεπό: Δόξα
Κρανούλας
4η αγωνιστική 17η
Καστοριά -
ΑΕΠ Καραγιαννίων
Πανλευκάδιος
- Μακεδονικός Φούφα
Εθνικός
Φιλιππιάδας - Δόξα Κρανούλας
Αστέρας
Παραποτάμου - ΑΕ Λευκίμμης
Σκουφάς
Κομποτίου - Τηλυκράτης
Ερμής
Αμυνταίου - Νέος Αμφίλοχος
Ρεπό:
Θεσπρωτός
5η αγωνιστική 18η
ΑΕΠ
Καραγιαννίων - Μακεδονικός Φούφα
Δόξα
Κρανούλας - Καστοριά
ΑΕ Λευκίμμης
- Πανλευκάδιος
Θεσπρωτός - Εθνικός
Φιλιππιάδας
Τηλυκράτης -
Αστέρας Παραποτάμου
Ερμής
Αμυνταίου - Σκουφάς Κομποτίου
Ρεπό: Νέος
Αμφίλοχος
6η αγωνιστική 19η
Δόξα
Κρανούλας - ΑΕΠ Καραγιαννίων
Μακεδονικός
Φούφα - ΑΕ Λευκίμμης
Καστοριά -
Θεσπρωτός
Πανλευκάδιος
- Τηλυκράτης
Εθνικός
Φιλιππιάδας - Νέος Αμφίλοχος
Αστέρας
Παραποτάμου - Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό:
Σκουφάς Κομποτίου
7η αγωνιστική 20η
ΑΕΠ
Καραγιαννίων - ΑΕ Λευκίμμης
Θεσπρωτός -
Δόξα Κρανούλας
Τηλυκράτης -
Μακεδονικός Φούφα
Νέος
Αμφίλοχος - Καστοριά
Ερμής
Αμυνταίου - Πανλευκάδιος
Σκουφάς Κομποτίου
- Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρεπό:
Αστέρας Παραποτάμου
8η αγωνιστική 21η
Θεσπρωτός -
ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΕ Λευκίμμης
- Τηλυκράτης
Δόξα
Κρανούλας - Νέος Αμφίλοχος
Μακεδονικός
Φούφα - Ερμής Αμυνταίου
Καστοριά -
Σκουφάς Κομποτίου
Εθνικός
Φιλιππιάδας - Αστέρας Παραποτάμου
Ρεπό:
Πανλευκάδιος
9η αγωνιστική 22η
ΑΕΠ
Καραγιαννίων - Τηλυκράτης
Νέος
Αμφίλοχος - Θεσπρωτός
Ερμής
Αμυνταίου - ΑΕ Λευκίμμης
Σκουφάς
Κομποτίου - Δόξα Κρανούλας
Αστέρας
Παραποτάμου - Καστοριά
Πανλευκάδιος
- Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρεπό:
Μακεδονικός Φούφα
10η αγωνιστική 23η
Νέος Αμφίλοχος - ΑΕΠ Καραγιαννίων
Τηλυκράτης - Ερμής Αμυνταίου
Θεσπρωτός - Σκουφάς Κομποτίου
Δόξα Κρανούλας - Αστέρας Παραποτάμου
Μακεδονικός Φούφα - Εθνικός Φιλιππιάδας
Καστοριά - Πανλευκάδιος
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης - Ερμής Αμυνταίου
Θεσπρωτός - Σκουφάς Κομποτίου
Δόξα Κρανούλας - Αστέρας Παραποτάμου
Μακεδονικός Φούφα - Εθνικός Φιλιππιάδας
Καστοριά - Πανλευκάδιος
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης
11η αγωνιστική 24η
ΑΕΠ
Καραγιαννίων - Ερμής Αμυνταίου
Σκουφάς
Κομποτίου - Νέος Αμφίλοχος
Αστέρας
Παραποτάμου - Θεσπρωτός
Εθνικός
Φιλιππιάδας - ΑΕ Λευκίμμης
Πανλευκάδιος
- Δόξα Κρανούλας
Μακεδονικός
Φούφα - Καστοριά
Ρεπό:
Τηλυκράτης
12η αγωνιστική 25η
Σκουφάς
Κομποτίου - ΑΕΠ Καραγιαννίων
Νέος
Αμφίλοχος - Αστέρας Παραποτάμου
Τηλυκράτης -
Εθνικός Φιλιππιάδας
Θεσπρωτός -
Πανλευκάδιος
ΑΕ Λευκίμμης
- Καστοριά
Δόξα
Κρανούλας - Μακεδονικός Φούφα
Ρεπό: Ερμής
Αμυνταίου
13η αγωνιστική 26η
Αστέρας
Παραποτάμου - Σκουφάς Κομποτίου
Εθνικός
Φιλιππιάδας - Ερμής Αμυνταίου
Πανλευκάδιος
- Νέος Αμφίλοχος
Καστοριά -
Τηλυκράτης
Μακεδονικός
Φούφα - Θεσπρωτός
ΑΕ Λευκίμμης
- Δόξα Κρανούλας
Ρεπό: ΑΕΠ
Καραγιαννίων
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Παρακαλούμε αποφύγετε ύβρεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, ειδικά σε προσωπικό επίπεδο. Σχόλια υβριστικά και άσχετα με το δημοσιευμένο θέμα θα διαγράφονται.