Κυριακή, 27 Αυγούστου 2017

Το πρόγραμμα της Α' κατηγορίας ΕΠΣ Κοζάνης 2017 - 2018


Α’ κατηγορία ΕΠΣ Κοζάνης 2017 – 2018, αναλυτικά το πρόγραμμα 



Οι ομάδες που συμμετέχουν είναι οι εξής:
Εθνικός Βατερού
Α.Ε. Κοζάνης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Δόξα Λευκόβρυσης
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Μακεδονικός Σιάτιστας
Αλιάκμων Αιανής
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Α.Σ. Βελβεντό
Μακεδονικός Κοζάνης
Ακρίτες Κοζάνης
Τιτάν Σερβίων
Φ.Σ. Κοζάνη
Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
1η  Αγωνιστική 16η
Εθνικός Βατερού – Α.Ε. Κοζάνης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Δόξα Λευκόβρυσης – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Μακεδονικός Σιάτιστας – Φ.Σ. Κοζάνη
Αλιάκμων Αιανής – Τιτάν Σερβίων
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Ακρίτες Κοζάνης
Μακεδονικός Κοζάνης – Α.Σ. Βελβεντό

2η  Αγωνιστική  17η
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Εθνικός Βατερού
Α.Ε. Κοζάνης – Δόξα Λευκόβρυσης
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Μακεδονικός Σιάτιστας
Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Αλιάκμων Αιανής
Φ.Σ. Κοζάνη – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Τιτάν Σερβίων  – Α.Σ. Βελβεντό
Ακρίτες Κοζάνης – Μακεδονικός Κοζάνης

3η  Αγωνιστική 18η
Εθνικός Βατερού – Δόξα Λευκόβρυσης
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Μακεδονικός Σιάτιστας – Α.Ε. Κοζάνης
Αλιάκμων Αιανής – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Α.Σ. Βελβεντό – Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Μακεδονικός Κοζάνης – Φ.Σ. Κοζάνη
Τιτάν Σερβίων  – Ακρίτες Κοζάνης

4η  Αγωνιστική 19η
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Εθνικός Βατερού
Δόξα Λευκόβρυσης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Αλιάκμων Αιανής
Α.Ε. Κοζάνης – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Α.Σ. Βελβεντό
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Μακεδονικός Κοζάνης
Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Ακρίτες Κοζάνης
Φ.Σ. Κοζάνη –  Τιτάν Σερβίων

5η  Αγωνιστική 20η
Εθνικός Βατερού – Μακεδονικός Σιάτιστας
Αλιάκμων Αιανής – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Δόξα Λευκόβρυσης
Α.Σ. Βελβεντό – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Μακεδονικός Κοζάνης – Α.Ε. Κοζάνης
Ακρίτες Κοζάνης – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Τιτάν Σερβίων  – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Φ.Σ. Κοζάνη

6η  Αγωνιστική 21η
Αλιάκμων Αιανής – Εθνικός Βατερού
Μακεδονικός Σιάτιστας – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Α.Σ. Βελβεντό
Δόξα Λευκόβρυσης – Μακεδονικός Κοζάνης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Ακρίτες Κοζάνης
Α.Ε. Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Φ.Σ. Κοζάνη
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

7η  Αγωνιστική 22η
Εθνικός Βατερού – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Α.Σ. Βελβεντό – Αλιάκμων Αιανής
Μακεδονικός Κοζάνης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Ακρίτες Κοζάνης – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Τιτάν Σερβίων – Δόξα Λευκόβρυσης
Φ.Σ. Κοζάνη – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Α.Ε. Κοζάνης
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας

8η  Αγωνιστική 23η
Α.Σ. Βελβεντό – Εθνικός Βατερού
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Μακεδονικός Κοζάνης
Αλιάκμων Αιανής – Ακρίτες Κοζάνης
Μακεδονικός Σιάτιστας – Τιτάν Σερβίων
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Φ.Σ. Κοζάνη
Δόξα Λευκόβρυσης – Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Α.Ε. Κοζάνης – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής

9η  Αγωνιστική 24η
Εθνικός Βατερού – Μακεδονικός Κοζάνης
Ακρίτες Κοζάνης – Α.Σ. Βελβεντό
Τιτάν Σερβίων – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Φ.Σ. Κοζάνη – Αλιάκμων Αιανής
Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Μακεδονικός Σιάτιστας
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Δόξα Λευκόβρυσης
Α.Ε. Κοζάνης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

10η  Αγωνιστική 25η
Ακρίτες Κοζάνης – Εθνικός Βατερού
Μακεδονικός Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων
Α.Σ. Βελβεντό – Φ.Σ. Κοζάνη
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Αλιάκμων Αιανής – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός Σιάτιστας – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Α.Ε. Κοζάνης
Δόξα Λευκόβρυσης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

11η  Αγωνιστική 26η
Εθνικός Βατερού – Τιτάν Σερβίων
Φ.Σ. Κοζάνη – Ακρίτες Κοζάνης
Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Μακεδονικός Κοζάνης
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Α.Σ. Βελβεντό
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Α.Ε. Κοζάνης – Αλιάκμων Αιανής
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  – Μακεδονικός Σιάτιστας
Δόξα Λευκόβρυσης – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης

12η  Αγωνιστική 27η
Φ.Σ. Κοζάνη – Εθνικός Βατερού
Τιτάν Σερβίων – Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Ακρίτες Κοζάνης – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός Κοζάνης – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Σ. Βελβεντό – Α.Ε. Κοζάνης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Αλιάκμων Αιανής – Δόξα Λευκόβρυσης
Μακεδονικός Σιάτιστας – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης

13η  Αγωνιστική 28η
Εθνικός Βατερού – Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Φ.Σ. Κοζάνη
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Τιτάν Σερβίων
Α.Ε. Κοζάνης – Ακρίτες Κοζάνης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  – Μακεδονικός Κοζάνης
Δόξα Λευκόβρυσης – Α.Σ. Βελβεντό
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός Σιάτιστας  – Αλιάκμων Αιανής

14η  Αγωνιστική 9η
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Εθνικός Βατερού
Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Φ.Σ. Κοζάνη – Α.Ε. Κοζάνης
Τιτάν Σερβίων – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Ακρίτες Κοζάνης – Δόξα Λευκόβρυσης
Μακεδονικός Κοζάνης – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Α.Σ. Βελβεντό – Μακεδονικός Σιάτιστας
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Αλιάκμων Αιανής

15η  Αγωνιστική 30η
Εθνικός Βατερού – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Ε. Κοζάνης – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  – Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Δόξα Λευκόβρυσης – Φ.Σ. Κοζάνη
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων
Μακεδονικός Σιάτιστας  – Ακρίτες Κοζάνης
Αλιάκμων Αιανής – Μακεδονικός Κοζάνης

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Α.Σ. Βελβεντό


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Τα σχόλια πλέον θα δημοσιεύονται εφόσον είναι επώνυμα και από Χρήστες με Λογαριασμούς Google
Παρακαλούμε αποφύγετε ύβρεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, ειδικά σε προσωπικό επίπεδο. Σχόλια υβριστικά και άσχετα με το δημοσιευμένο θέμα θα διαγράφονται.