Κυριακή, 27 Αυγούστου 2017

Το πρόγραμμα της Β' κατηγορίας (1ος και 2ος όμιλος)

Β’ κατηγορία ΕΠΣ Κοζάνης 2017 – 2018, αναλυτικά το πρόγραμμα 


 1ος Όμιλος
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Αίας Μικροβάλτου
Ερμής Πλατανορέμματος
Α.Ο. Κρόκου
Έλατος Ελάτης
Α.Σ. Καρυδίτσας
Α.Ε. Καισαρειάς
Απόλλων Αυλών
Πρόοδος Μεταξά
Α.Ε. Άνω Κώμης
Α.Ε. Κρανιδίων
Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Αναγέννηση Λιβαδερού

1η  Αγωνιστική 14η
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Αίας Μικροβάλτου
Α.Ο. Κρόκου – Αναγέννηση Λιβαδερού
Έλατος Ελάτης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Α.Σ. Καρυδίτσας – Α.Ε. Κρανιδίων
Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Ε. Άνω Κώμης
Απόλλων Αυλών – Πρόοδος Μεταξά
Ρεπό: Ερμής Πλατανορέμματος

2η  Αγωνιστική 15η
Ερμής Πλατανορέμματος – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Αίας Μικροβάλτου – Α.Ο. Κρόκου
Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Σ. Καρυδίτσας
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ε. Καισαρειάς
Α.Ε. Κρανιδίων – Απόλλων Αυλών
Α.Ε. Άνω Κώμης – Πρόοδος Μεταξά
Ρεπό: Έλατος Ελάτης

3η  Αγωνιστική 16η
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Ο. Κρόκου
Έλατος Ελάτης – Ερμής Πλατανορέμματος
Α.Σ. Καρυδίτσας – Αίας Μικροβάλτου
Απόλλων Αυλών – Αναγέννηση Λιβαδερού
Πρόοδος Μεταξά – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Α.Ε. Άνω Κώμης – Α.Ε. Κρανιδίων
Ρεπό: Α.Ε. Καισαρειάς

4η  Αγωνιστική 17η
Έλατος Ελάτης – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Α.Ο. Κρόκου – Α.Σ. Καρυδίτσας
Ερμής Πλατανορέμματος – Α.Ε. Καισαρειάς
Αίας Μικροβάλτου – Απόλλων Αυλών
Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Άνω Κώμης
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ε. Κρανιδίων
Ρεπό: Πρόοδος Μεταξά

5η  Αγωνιστική 18η
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Σ. Καρυδίτσας
Α.Ε. Καισαρειάς – Έλατος Ελάτης
Απόλλων Αυλών – Α.Ο. Κρόκου
Πρόοδος Μεταξά – Ερμής Πλατανορέμματος
Α.Ε. Άνω Κώμης – Αίας Μικροβάλτου
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Αναγέννηση Λιβαδερού
Ρεπό: Αναγέννηση Λιβαδερού

6η  Αγωνιστική 19η
Α.Ε. Καισαρειάς – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Α.Σ. Καρυδίτσας – Απόλλων Αυλών
Έλατος Ελάτης – Πρόοδος Μεταξά
Α.Ο. Κρόκου – Α.Ε. Άνω Κώμης
Ερμής Πλατανορέμματος – Α.Ε. Κρανιδίων
Αίας Μικροβάλτου – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Ρεπό: Αναγέννηση Λιβαδερού

7η  Αγωνιστική 20η
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Απόλλων Αυλών
Πρόοδος Μεταξά – Α.Ε. Καισαρειάς
Α.Ε. Άνω Κώμης – Α.Σ. Καρυδίτσας
Α.Ε. Κρανιδίων – Έλατος Ελάτης
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ο. Κρόκου
Αναγέννηση Λιβαδερού – Ερμής Πλατανορέμματος
Ρεπό: Αίας Μικροβάλτου

8η  Αγωνιστική 21η
Πρόοδος Μεταξά – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Απόλλων Αυλών – Α.Ε. Άνω Κώμης
Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Ε. Κρανιδίων
Α.Σ. Καρυδίτσας – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Έλατος Ελάτης – Αναγέννηση Λιβαδερού
Ερμής Πλατανορέμματος – Αίας Μικροβάλτου
Ρεπό: Α.Ο. Κρόκου

9η  Αγωνιστική 22η
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Ε. Άνω Κώμης
Α.Ε. Κρανιδίων – Πρόοδος Μεταξά
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Απόλλων Αυλών
Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Καισαρειάς
Αίας Μικροβάλτου  – Έλατος Ελάτης
Α.Ο. Κρόκου – Ερμής Πλατανορέμματος
Ρεπό: Α.Σ. Καρυδίτσας

10η  Αγωνιστική 23η
Α.Ε. Κρανιδίων – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Α.Ε. Άνω Κώμης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Πρόοδος Μεταξά – Αναγέννηση Λιβαδερού
Α.Ε. Καισαρειάς – Αίας Μικροβάλτου
Α.Σ. Καρυδίτσας – Ερμής Πλατανορέμματος
Έλατος Ελάτης – Α.Ο. Κρόκου
Ρεπό: Απόλλων Αυλών

11η  Αγωνιστική 24η
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Κρανιδίων
Αίας Μικροβάλτου – Πρόοδος Μεταξά
Ερμής Πλατανορέμματος – Απόλλων Αυλών
Α.Ο. Κρόκου – Α.Ε. Καισαρειάς
Α.Σ. Καρυδίτσας – Έλατος Ελάτης
Ρεπό: Α.Ε. Άνω Κώμης

12η  Αγωνιστική 25η
Αναγέννηση Λιβαδερού – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Α.Ε. Κρανιδίων – Αίας Μικροβάλτου
Α.Ε. Άνω Κώμης – Ερμής Πλατανορέμματος
Πρόοδος Μεταξά – Α.Ο. Κρόκου
Απόλλων Αυλών – Έλατος Ελάτης
Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Σ. Καρυδίτσας
Ρεπό: Κένταυρος Πρωτοχωρίου

13η  Αγωνιστική 26η
Αίας Μικροβάλτου – Αναγέννηση Λιβαδερού
Ερμής Πλατανορέμματος – Α.Ε. Κρανιδίων
Α.Ο. Κρόκου – Α.Ε. Κρανιδίων
Έλατος Ελάτης – Α.Ε. Άνω Κώμης
Α.Σ. Καρυδίτσας – Πρόοδος Μεταξά
Απόλλων Αυλών – Α.Ε. Καισαρειάς
Ρεπό: ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής


2ος Όμιλος

Δαναοί Κοζάνης
Πρόοδος Κομνηνών
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Βέρμιο Καρυοχωρίου
Ερμής Ασβεστόπετρας
Δόξα Μικροκάστρου
Κεραυνός Πετρανών
Δόξα Βερμίου Πύργων
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Α.Ε. Περδίκκα
Κοζάνη 2004
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

1η Αγωνιστική 14η
Δαναοί Κοζάνης-Πρόοδος Κομνηνών
Δόξα Βερμίου Πύργων-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Ερμής Ασβεστόπετρας-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Δόξα Μικροκάστρου-Κοζάνη 2004
Κεραυνός Πετρανών-Α.Ε. Περδίκκα
Βέρμιο Καρυοχωρίου-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Ρεπό Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας                                         
                                                                                                
2η Αγωνιστική 15η
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Δαναοί Κοζάνης
Πρόοδος Κομνηνών-Δόξα Βερμίου Πύργων
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Δόξα Μικροκάστρου
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης-Κεραυνός Πετρανών
Κοζάνη 2004-Βέρμιο Καρυοχωρίου
Α.Ε. Περδίκκα - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Ρεπό: Ερμής Ασβεστόπετρας                                                              
                                                                                            
3η Αγωνιστική 16η
Δαναοί Κοζάνης-Δόξα Βερμίου Πύργων
Ερμής Ασβεστόπετρας-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Δόξα Μικροκάστρου-Πρόοδος Κομνηνών
Βέρμιο Καρυοχωρίου-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Α.Ε. Περδίκκα-Κοζάνη 2004
Ρεπό: Κεραυνός Πετρανών                                                      
                                                                                           
4η Αγωνιστική 17η
Ερμής Ασβεστόπετρας-Δαναοί Κοζάνης
Δόξα Βερμίου Πύργων-Δόξα Μικροκάστρου
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Κεραυνός Πετρανών
Πρόοδος Κομνηνών-Βέρμιο Καρυοχωρίου
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Α.Ε. Περδίκκα
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης-Κοζάνη 2004
Ρεπό: Ατρόμητος Πτολεμαΐδας                                                          
                                                                                             
5η Αγωνιστική 18η
Δαναοί Κοζάνης-Δόξα Μικροκάστρου
Κεραυνός Πετρανών-Ερμής Ασβεστόπετρας
Βέρμιο Καρυοχωρίου-Δόξα Βερμίου Πύργων
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Α.Ε. Περδίκκα-Πρόοδος Κομνηνών
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Ρεπό: Κοζάνη 2004   
                                                                                       
6η Αγωνιστική 19η
Κεραυνός Πετρανών-Δαναοί Κοζάνης
Δόξα Μικροκάστρου-Βέρμιο Καρυοχωρίου
Ερμής Ασβεστόπετρας-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Δόξα Βερμίου Πύργων-Α.Ε. Περδίκκα
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Κοζάνη 2004
Πρόοδος Κομνηνών-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Ρεπό: Α.Ε.Κ. Καλαμιάς     
                                                                                          
7η Αγωνιστική 20η
Δαναοί Κοζάνης-Βέρμιο Καρυοχωρίου
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Κεραυνός Πετρανών
Α.Ε. Περδίκκα-Δόξα Μικροκάστρου
Κοζάνη 2004-Ερμής Ασβεστόπετρας
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης-Δόξα Βερμίου Πύργων
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ρεπό: Πρόοδος Κομνηνών 
                                                                                       
8η Αγωνιστική 21η
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Δαναοί Κοζάνης
Βέρμιο Καρυοχωρίου-Α.Ε. Περδίκκα
Κεραυνός Πετρανών-Κοζάνη 2004
Δόξα Μικροκάστρου-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Ερμής Ασβεστόπετρας-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Πρόοδος Κομνηνών
Ρεπό: Δόξα Βερμίου Πύργων                                                              
                                                                                       
9η Αγωνιστική 22η
Δαναοί Κοζάνης-Α.Ε. Περδίκκα
Κοζάνη 2004-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης-Βέρμιο Καρυοχωρίου
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Κεραυνός Πετρανών
Πρόοδος Κομνηνών-Ερμής Ασβεστόπετρας
Δόξα Βερμίου Πύργων-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ρεπό: Δόξα Μικροκάστρου                                                      
                                                                                                
10η Αγωνιστική 23η
Κοζάνη 2004-Δαναοί Κοζάνης
Α.Ε. Περδίκκα-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Κεραυνός Πετρανών-Πρόοδος Κομνηνών
Δόξα Μικροκάστρου-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ερμής Ασβεστόπετρας-Δόξα Βερμίου Πύργων
Ρεπό: Βέρμιο Καρυοχωρίου                                                     
                                                                                   
11η Αγωνιστική 24η                                                        
Δαναοί Κοζάνης-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Κοζάνη 2004
Πρόοδος Κομνηνών-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Βέρμιο Καρυοχωρίου
Δόξα Βερμίου Πύργων-Κεραυνός Πετρανών
Δόξα Μικροκάστρου-Ερμής Ασβεστόπετρας
Ρεπό: Α.Ε. Περδίκκα                                                                 

12η Αγωνιστική 25η 
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Δαναοί Κοζάνης
Κοζάνη 2004-Πρόοδος Κομνηνών
Α.Ε. Περδίκκα-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Δόξα Βερμίου Πύργων
Βέρμιο Καρυοχωρίου-Ερμής Ασβεστόπετρας
Κεραυνός Πετρανών-Δόξα Μικροκάστρου
Ρεπό: Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης                                                              

13η Αγωνιστική 26η
Πρόοδος Κομνηνών-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Δόξα Βερμίου Πύργων-Κοζάνη 2004
Ερμής Ασβεστόπετρας-Α.Ε. Περδίκκα
Δόξα Μικροκάστρου-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Βέρμιο Καρυοχωρίου-Κεραυνός Πετρανών
Ρεπό: Δαναοί Κοζάνης 



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Τα σχόλια πλέον θα δημοσιεύονται εφόσον είναι επώνυμα και από Χρήστες με Λογαριασμούς Google
Παρακαλούμε αποφύγετε ύβρεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, ειδικά σε προσωπικό επίπεδο. Σχόλια υβριστικά και άσχετα με το δημοσιευμένο θέμα θα διαγράφονται.