ΕΠΣ Έβρου - ΑΕ
Διδυμότειχου
ΕΠΣ Θράκης - Δόξα Προσκυνητών, Πανθρακικός, Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
ΕΠΣ Ξάνθης - Ορφέας Ξάνθης, Άρης Αβάτου
ΕΠΣ Δράμας - Δόξα Δράμας, Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
ΕΠΣ Καβάλας - Καβάλα, Νέστος Χρυσούπολης, Αετός Ορφανού
ΕΠΣ Σερρών - Απόλλων Παραλιμνίου, Ελπίς Σκουτάρεως, Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
ΕΠΣ Θεσσαλονίκης - ΑΠΕ Λαγκαδά, Καμπανιακός, ΑΟ Καρδίας, Μακεδονικός
ΕΠΣ Χαλκιδικής - Άρης Παλαιοχωρίου
ΕΠΣ Κιλκίς - Κιλκισιακός
ΕΠΣ Πέλλας - Αλμωπός Αριδαίας, Εδεσσαϊκός
ΕΠΣ Ημαθίας - ΦΑΣ Νάουσα, Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΕΠΣ Πιερίας - Διαγόρας Σεβαστής, Πιερικός, Ποσειδών Παλαιών Πόρων
ΕΠΣ Φλώρινας - Ερμής Αμυνταίου
ΕΠΣ Καστοριάς - Καστοριά
ΕΠΣ Κοζάνης - Μακεδονικός Φούφα, Εορδαϊκός, ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΕΠΣ Γρεβενών - Πυρσός Γρεβενών
ΕΠΣ Ηπείρου - Δόξα Κρανούλας
ΕΠΣ Θεσπρωτίας - Θεσπρωτός, Αστέρας Παραποτάμου
ΕΠΣ Άρτας - ΑΕ Καραϊσκάκης, Αμβρακία Κωστακιών, Σκουφάς Κομποτίου
ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας - Τηλυκράτης, Εθνικός Φιλιππιάδας, Πανλευκάδιος
ΕΠΣ Κέρκυρας - ΑΕ Λευκίμμης
ΕΠΣ Λάρισας - Αχιλλέας Φαρσάλων
ΕΠΣ Τρικάλων- Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου, Διγενής Νεοχωρίου
ΕΠΣ Καρδίτσας - ΑΟ Σελλάνων
ΕΠΣ Θεσσαλίας - Ολυμπιακός Βόλου, Νίκη Βόλου, Ρήγας Φεραίος, ΓΣ Αλμυρού, Βόλος ΝΠΣ
ΕΠΣ Εύβοιας - ΑΕ Ιστιαίας, ΑΟ Χαλκίς, Ταμυναϊκός
ΕΠΣ Φθιώτιδας - Οπούντιος Μαρτίνου
ΕΠΣ Ευρυτανίας - ΑΠΟΚ Βελούχι
ΕΠΣ Αιτωλοακαρναν - Παναμβρακικός Μπούκας
ΕΠΣ Φωκίδας - Αστέρας Ιτέας
ΕΠΣ Κεφαλληνίας - Παλληξουριακός
ΕΠΣ Ζακύνθου - Ζάκυνθος
ΕΠΣ Βοιωτίας - ΑΟ Θήβα, ΑΠΟ Αμβρυσσέας
ΕΠΣ Αθηνών - Ιωνικός, - Τριγλία Ραφήνας, Θύελλα Ραφήνας, Αήττητος Σπάτων
ΕΠΣ Δυτικής Αττικής - Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας, Πανελευσινιακός
ΕΠΣ Κορίνθου - ΑΟ Λουτράκι, ΑΟ Ζευγολατιού, Πέλοπας Κιάτου
ΕΠΣ Αχαΐας - Αχαϊκή, Διαγόρας Βραχνέικων
ΕΠΣ Ηλείας - ΠΑΟ Βάρδας, Αστέρας Αμαλιάδας, Πανηλειακός
ΕΠΣ Μεσσηνίας - Τσικλητήρας Πύλου, Καλαμάτα
ΕΠΣ Λακωνίας - Αστέρας Βλαχιώτη
ΕΠΣ Αρκαδίας - Παναρκαδικός, Λεωνίδιο
ΕΠΣ Αργολίδας- ΑΕ Ερμιονίδας, Παναργειακός, Ερμής Κιβερίου
ΕΠΣ Κυκλάδων - Πανθηραϊκός, ΑΟ Σύρου
ΕΠΣ Λέσβου - ΑΕΛ Καλλονής, Αιολικός, Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΕΠΣ Χίου - Κανάρης Νενήτων
ΕΠΣ Σάμου - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΕΠΣ Δωδεκανήσου - Ιάλυσος Ρόδου, ΑΣ Ρόδος, Διαγόρας Ρόδου
ΕΠΣ Χανίων - ΑΟ Παλαιόχωρας
ΕΠΣ Ρεθύμνου- ΑΕ Μυλοποτάμου
ΕΠΣ Ηρακλείου - Ατσαλένιος, Ερμής Ζωνιανών, Ηρόδοτος
ΕΠΣ Λασιθίου- ΟΦ Ιεράπετρας
ΕΠΣ Θράκης - Δόξα Προσκυνητών, Πανθρακικός, Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
ΕΠΣ Ξάνθης - Ορφέας Ξάνθης, Άρης Αβάτου
ΕΠΣ Δράμας - Δόξα Δράμας, Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
ΕΠΣ Καβάλας - Καβάλα, Νέστος Χρυσούπολης, Αετός Ορφανού
ΕΠΣ Σερρών - Απόλλων Παραλιμνίου, Ελπίς Σκουτάρεως, Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
ΕΠΣ Θεσσαλονίκης - ΑΠΕ Λαγκαδά, Καμπανιακός, ΑΟ Καρδίας, Μακεδονικός
ΕΠΣ Χαλκιδικής - Άρης Παλαιοχωρίου
ΕΠΣ Κιλκίς - Κιλκισιακός
ΕΠΣ Πέλλας - Αλμωπός Αριδαίας, Εδεσσαϊκός
ΕΠΣ Ημαθίας - ΦΑΣ Νάουσα, Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΕΠΣ Πιερίας - Διαγόρας Σεβαστής, Πιερικός, Ποσειδών Παλαιών Πόρων
ΕΠΣ Φλώρινας - Ερμής Αμυνταίου
ΕΠΣ Καστοριάς - Καστοριά
ΕΠΣ Κοζάνης - Μακεδονικός Φούφα, Εορδαϊκός, ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΕΠΣ Γρεβενών - Πυρσός Γρεβενών
ΕΠΣ Ηπείρου - Δόξα Κρανούλας
ΕΠΣ Θεσπρωτίας - Θεσπρωτός, Αστέρας Παραποτάμου
ΕΠΣ Άρτας - ΑΕ Καραϊσκάκης, Αμβρακία Κωστακιών, Σκουφάς Κομποτίου
ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας - Τηλυκράτης, Εθνικός Φιλιππιάδας, Πανλευκάδιος
ΕΠΣ Κέρκυρας - ΑΕ Λευκίμμης
ΕΠΣ Λάρισας - Αχιλλέας Φαρσάλων
ΕΠΣ Τρικάλων- Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου, Διγενής Νεοχωρίου
ΕΠΣ Καρδίτσας - ΑΟ Σελλάνων
ΕΠΣ Θεσσαλίας - Ολυμπιακός Βόλου, Νίκη Βόλου, Ρήγας Φεραίος, ΓΣ Αλμυρού, Βόλος ΝΠΣ
ΕΠΣ Εύβοιας - ΑΕ Ιστιαίας, ΑΟ Χαλκίς, Ταμυναϊκός
ΕΠΣ Φθιώτιδας - Οπούντιος Μαρτίνου
ΕΠΣ Ευρυτανίας - ΑΠΟΚ Βελούχι
ΕΠΣ Αιτωλοακαρναν - Παναμβρακικός Μπούκας
ΕΠΣ Φωκίδας - Αστέρας Ιτέας
ΕΠΣ Κεφαλληνίας - Παλληξουριακός
ΕΠΣ Ζακύνθου - Ζάκυνθος
ΕΠΣ Βοιωτίας - ΑΟ Θήβα, ΑΠΟ Αμβρυσσέας
ΕΠΣ Αθηνών - Ιωνικός, - Τριγλία Ραφήνας, Θύελλα Ραφήνας, Αήττητος Σπάτων
ΕΠΣ Δυτικής Αττικής - Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας, Πανελευσινιακός
ΕΠΣ Κορίνθου - ΑΟ Λουτράκι, ΑΟ Ζευγολατιού, Πέλοπας Κιάτου
ΕΠΣ Αχαΐας - Αχαϊκή, Διαγόρας Βραχνέικων
ΕΠΣ Ηλείας - ΠΑΟ Βάρδας, Αστέρας Αμαλιάδας, Πανηλειακός
ΕΠΣ Μεσσηνίας - Τσικλητήρας Πύλου, Καλαμάτα
ΕΠΣ Λακωνίας - Αστέρας Βλαχιώτη
ΕΠΣ Αρκαδίας - Παναρκαδικός, Λεωνίδιο
ΕΠΣ Αργολίδας- ΑΕ Ερμιονίδας, Παναργειακός, Ερμής Κιβερίου
ΕΠΣ Κυκλάδων - Πανθηραϊκός, ΑΟ Σύρου
ΕΠΣ Λέσβου - ΑΕΛ Καλλονής, Αιολικός, Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΕΠΣ Χίου - Κανάρης Νενήτων
ΕΠΣ Σάμου - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΕΠΣ Δωδεκανήσου - Ιάλυσος Ρόδου, ΑΣ Ρόδος, Διαγόρας Ρόδου
ΕΠΣ Χανίων - ΑΟ Παλαιόχωρας
ΕΠΣ Ρεθύμνου- ΑΕ Μυλοποτάμου
ΕΠΣ Ηρακλείου - Ατσαλένιος, Ερμής Ζωνιανών, Ηρόδοτος
ΕΠΣ Λασιθίου- ΟΦ Ιεράπετρας
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Παρακαλούμε αποφύγετε ύβρεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, ειδικά σε προσωπικό επίπεδο. Σχόλια υβριστικά και άσχετα με το δημοσιευμένο θέμα θα διαγράφονται.