Πέμπτη, 8 Σεπτεμβρίου 2016

Έγινε η κλήρωση πρωταθλήματος για το 3ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής Μπάσκετ Ανδρών

Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο στα γραφεία της Ε.Ο.Κ. στη Θεσσαλονίκη η κλήρωση του πρωταθλήματος για το 3ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής Μπάσκετ Ανδρών.


Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ημερομηνίες

1η Αγωνιστική – 16/10/16
Απόλλων Καλαμαριάς – ΓΑΣ Μελίκης
Αριστοτέλης Φλώρινας – ΓΣ Ελίμειας
ΓΣ Φαρσάλων – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά
Βίκος Ζαγοροχώρια – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Εύαθλος Πολυκάστρου – ΑΟΚ Αιγινιακός
Διόσκουροι Κοζάνης – Πρωτέας Γρεβενών
ΠΣ Ευκαρπίας – Νικόπολη Πρέβεζας

2η Αγωνιστική – 23/10/16
ΓΣ Ελίμειας – Απόλλων Καλαμαριάς
ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – Αριστοτέλης Φλώρινας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΣ Φαρσάλων
ΑΟΚ Αιγινιακός – Βίκος Ζαγοροχώρια
Πρωτέας Γρεβενών – Εύαθλος Πολυκάστρου
Νικόπολη Πρέβεζας – Διόσκουροι Κοζάνης
ΓΑΣ Μελίκης – ΠΣ Ευκαρπίας

3η Αγωνιστική – 30/10/16
Απόλλων Καλαμαριάς – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά
Αριστοτέλης Φλώρινας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΓΣ Φαρσάλων – ΑΟΚ Αιγινιακός
Βίκος Ζαγοροχώρια – Πρωτέας Γρεβενών
Εύαθλος Πολυκάστρου – Νικόπολη Πρέβεζας
Διόσκουροι Κοζάνης – ΠΣ Ευκαρπίας
ΓΑΣ Μελίκης – ΓΣ Ελίμειας

4η Αγωνιστική – 06/11/16
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΟΚ Αιγινιακός – Αριστοτέλης Φλώρινας
Πρωτέας Γρεβενών – ΓΣ Φαρσάλων
Νικόπολη Πρέβεζας – Βίκος Ζαγοροχώρια
ΠΣ Ευκαρπίας – Εύαθλος Πολυκάστρου
Διόσκουροι Κοζάνης – ΓΑΣ Μελίκης
ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΓΣ Ελίμειας

5η Αγωνιστική – 13/11/16
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟΚ Αιγινιακός
Αριστοτέλης Φλώρινας – Πρωτέας Γρεβενών
ΓΣ Φαρσάλων – Νικόπολη Πρέβεζας
Βίκος Ζαγοροχώρια – ΠΣ Ευκαρπίας
Εύαθλος Πολυκάστρου – Διόσκουροι Κοζάνης
ΓΑΣ Μελίκης – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά
ΓΣ Ελίμειας – ΑΓΣ Ιωαννίνων

6η Αγωνιστική – 20/11/16
Πρωτέας Γρεβενών – Απόλλων Καλαμαριάς
Νικόπολη Πρέβεζας – Αριστοτέλης Φλώρινας
ΠΣ Ευκαρπίας – ΓΣ Φαρσάλων
Διόσκουροι Κοζάνης – Βίκος Ζαγοροχώρια
Εύαθλος Πολυκάστρου – ΓΑΣ Μελίκης
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΓΣ Ελίμειας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

7η Αγωνιστική – 27/11/16
Απόλλων Καλαμαριάς – Νικόπολη Πρέβεζας
Αριστοτέλης Φλώρινας – ΠΣ Ευκαρπίας
ΓΣ Φαρσάλων – Διόσκουροι Κοζάνης
Βίκος Ζαγοροχώρια – Εύαθλος Πολυκάστρου
ΓΑΣ Μελίκης – ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΓΣ Ελίμειας – Πρωτέας Γρεβενών
ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΟΚ Αιγινιακός

8η Αγωνιστική – 04/12/16
ΠΣ Ευκαρπίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Διόσκουροι Κοζάνης – Αριστοτέλης Φλώρινας
Εύαθλος Πολυκάστρου – ΓΣ Φαρσάλων
Βίκος Ζαγοροχώρια – ΓΑΣ Μελίκης
Νικόπολη Πρέβεζας – ΓΣ Ελίμειας
Πρωτέας Γρεβενών – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΑΓΣ Ιωαννίνων

9η Αγωνιστική – 11/12/16
Απόλλων Καλαμαριάς – Διόσκουροι Κοζάνης
Αριστοτέλης Φλώρινας – Εύαθλος Πολυκάστρου
ΓΣ Φαρσάλων – Βίκος Ζαγοροχώρια
ΓΑΣ Μελίκης – ΑΟΚ Αιγινιακός
ΓΣ Ελίμειας – ΠΣ Ευκαρπίας
ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – Νικόπολη Πρέβεζας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Πρωτέας Γρεβενών

10η Αγωνιστική – 18/12/16
Εύαθλος Πολυκάστρου – Απόλλων Καλαμαριάς
Βίκος Ζαγοροχώρια – Αριστοτέλης Φλώρινας
ΓΣ Φαρσάλων – ΓΑΣ Μελίκης
Διόσκουροι Κοζάνης – ΓΣ Ελίμειας
ΠΣ Ευκαρπίας – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά
Νικόπολη Πρέβεζας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Πρωτέας Γρεβενών – ΑΟΚ Αιγινιακός

11η Αγωνιστική – 08/01/17
Απόλλων Καλαμαριάς – Βίκος Ζαγοροχώρια
Αριστοτέλης Φλώρινας – ΓΣ Φαρσάλων
ΓΑΣ Μελίκης – Πρωτέας Γρεβενών
ΓΣ Ελίμειας – Εύαθλος Πολυκάστρου
ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – Διόσκουροι Κοζάνης
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΠΣ Ευκαρπίας
ΑΟΚ Αιγινιακός – Νικόπολη Πρέβεζας

12η Αγωνιστική – 15/01/17
ΓΣ Φαρσάλων – Απόλλων Καλαμαριάς
Αριστοτέλης Φλώρινας – ΓΑΣ Μελίκης
Βίκος Ζαγοροχώρια – ΓΣ Ελίμειας
Εύαθλος Πολυκάστρου – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά
Διόσκουροι Κοζάνης – ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΟΚ Αιγινιακός
Νικόπολη Πρέβεζας – Πρωτέας Γρεβενών

13η Αγωνιστική – 22/01/17
Απόλλων Καλαμαριάς – Αριστοτέλης Φλώρινας
ΓΑΣ Μελίκης – Νικόπολη Πρέβεζας
ΓΣ Ελίμειας – ΓΣ Φαρσάλων
ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – Βίκος Ζαγοροχώρια
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Εύαθλος Πολυκάστρου
ΑΟΚ Αιγινιακός – Διόσκουροι Κοζάνης
Πρωτέας Γρεβενών – ΠΣ Ευκαρπίας

14η Αγωνιστική – 29/01/17
ΓΑΣ Μελίκης – Απόλλων Καλαμαριάς
ΓΣ Ελίμειας – Αριστοτέλης Φλώρινας
ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΓΣ Φαρσάλων
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Βίκος Ζαγοροχώρια
ΑΟΚ Αιγινιακός – Εύαθλος Πολυκάστρου
Πρωτέας Γρεβενών – Διόσκουροι Κοζάνης
Νικόπολη Πρέβεζας – ΠΣ Ευκαρπίας

15η Αγωνιστική – 05/02/17
Απόλλων Καλαμαριάς – ΓΣ Ελίμειας
Αριστοτέλης Φλώρινας – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά
ΓΣ Φαρσάλων – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Βίκος Ζαγοροχώρια – ΑΟΚ Αιγινιακός
Εύαθλος Πολυκάστρου – Πρωτέας Γρεβενών
Διόσκουροι Κοζάνης – Νικόπολη Πρέβεζας
ΠΣ Ευκαρπίας – ΓΑΣ Μελίκης

16η Αγωνιστική – 12/02/17
ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αριστοτέλης Φλώρινας
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΓΣ Φαρσάλων
Πρωτέας Γρεβενών – Βίκος Ζαγοροχώρια
Νικόπολη Πρέβεζας – Εύαθλος Πολυκάστρου
ΠΣ Ευκαρπίας – Διόσκουροι Κοζάνης
ΓΣ Ελίμειας – ΓΑΣ Μελίκης

17η Αγωνιστική – 19/02/17
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Αριστοτέλης Φλώρινας – ΑΟΚ Αιγινιακός
ΓΣ Φαρσάλων – Πρωτέας Γρεβενών
Βίκος Ζαγοροχώρια – Νικόπολη Πρέβεζας
Εύαθλος Πολυκάστρου – ΠΣ Ευκαρπίας
ΓΑΣ Μελίκης – Διόσκουροι Κοζάνης
ΓΣ Ελίμειας – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

18η Αγωνιστική – 05/03/17
ΑΟΚ Αιγινιακός – Απόλλων Καλαμαριάς
Πρωτέας Γρεβενών – Αριστοτέλης Φλώρινας
Νικόπολη Πρέβεζας – ΓΣ Φαρσάλων
ΠΣ Ευκαρπίας – Βίκος Ζαγοροχώρια
Διόσκουροι Κοζάνης – Εύαθλος Πολυκάστρου
ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΓΑΣ Μελίκης
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΣ Ελίμειας

19η Αγωνιστική – 12/03/17
Απόλλων Καλαμαριάς – Πρωτέας Γρεβενών
Αριστοτέλης Φλώρινας – Νικόπολη Πρέβεζας
ΓΣ Φαρσάλων – ΠΣ Ευκαρπίας
Βίκος Ζαγοροχώρια – Διόσκουροι Κοζάνης
ΓΑΣ Μελίκης – Εύαθλος Πολυκάστρου
ΓΣ Ελίμειας – ΑΟΚ Αιγινιακός
ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΓΣ Ιωαννίνων

20η Αγωνιστική – 19/03/17
Νικόπολη Πρέβεζας – Απόλλων Καλαμαριάς
ΠΣ Ευκαρπίας – Αριστοτέλης Φλώρινας
Διόσκουροι Κοζάνης – ΓΣ Φαρσάλων
Εύαθλος Πολυκάστρου – Βίκος Ζαγοροχώρια
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΑΣ Μελίκης
Πρωτέας Γρεβενών – ΓΣ Ελίμειας
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

21η Αγωνιστική – 02/04/17
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΣ Ευκαρπίας
Αριστοτέλης Φλώρινας – Διόσκουροι Κοζάνης
ΓΣ Φαρσάλων – Εύαθλος Πολυκάστρου
ΓΑΣ Μελίκης – Βίκος Ζαγοροχώρια
ΓΣ Ελίμειας – Νικόπολη Πρέβεζας
ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – Πρωτέας Γρεβενών
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΟΚ Αιγινιακός

22η Αγωνιστική – 09/04/17
Διόσκουροι Κοζάνης – Απόλλων Καλαμαριάς
Εύαθλος Πολυκάστρου – Αριστοτέλης Φλώρινας
Βίκος Ζαγοροχώρια – ΓΣ Φαρσάλων
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΓΑΣ Μελίκης
ΠΣ Ευκαρπίας – ΓΣ Ελίμειας
Νικόπολη Πρέβεζας – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά
Πρωτέας Γρεβενών – ΑΓΣ Ιωαννίνων

23η Αγωνιστική – 30/04/17
Απόλλων Καλαμαριάς – Εύαθλος Πολυκάστρου
Αριστοτέλης Φλώρινας – Βίκος Ζαγοροχώρια
ΓΑΣ Μελίκης – ΓΣ Φαρσάλων
ΓΣ Ελίμειας – Διόσκουροι Κοζάνης
ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΠΣ Ευκαρπίας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Νικόπολη Πρέβεζας
ΑΟΚ Αιγινιακός – Πρωτέας Γρεβενών

24η Αγωνιστική – 07/05/17
Βίκος Ζαγοροχώρια – Απόλλων Καλαμαριάς
ΓΣ Φαρσάλων – Αριστοτέλης Φλώρινας
Πρωτέας Γρεβενών – ΓΑΣ Μελίκης
Εύαθλος Πολυκάστρου – ΓΣ Ελίμειας
Διόσκουροι Κοζάνης – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά
ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Νικόπολη Πρέβεζας – ΑΟΚ Αιγινιακός

25η Αγωνιστική – 14/05/17
Απόλλων Καλαμαριάς – ΓΣ Φαρσάλων
ΓΑΣ Μελίκης – Αριστοτέλης Φλώρινας
ΓΣ Ελίμειας – Βίκος Ζαγοροχώρια
ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – Εύαθλος Πολυκάστρου
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Διόσκουροι Κοζάνης
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΠΣ Ευκαρπίας
Πρωτέας Γρεβενών – Νικόπολη Πρέβεζας

26η Αγωνιστική – 21/05/17
Αριστοτέλης Φλώρινας – Απόλλων Καλαμαριάς
Νικόπολη Πρέβεζας – ΓΑΣ Μελίκης
ΓΣ Φαρσάλων – ΓΣ Ελίμειας
Βίκος Ζαγοροχώρια – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά
Εύαθλος Πολυκάστρου – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Διόσκουροι Κοζάνης – ΑΟΚ Αιγινιακός
ΠΣ Ευκαρπίας – Πρωτέας Γρεβενών


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Τα σχόλια πλέον θα δημοσιεύονται εφόσον είναι επώνυμα και από Χρήστες με Λογαριασμούς Google
Παρακαλούμε αποφύγετε ύβρεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, ειδικά σε προσωπικό επίπεδο. Σχόλια υβριστικά και άσχετα με το δημοσιευμένο θέμα θα διαγράφονται.