Κυριακή, 28 Αυγούστου 2016

Το πρόγραμμα της Α΄κατηγορίας ΕΠΣ Κοζάνης 2016 - 2017 - Σέντρα Σαββατοκύριακο 10-11 /9

Ο νέος ποδοσφαιρικός μαραθώνιος της Α΄κατηγορίας ΕΠΣ Κοζάνης  αρχίζει το Σαββατοκύριακο 10-11/9.

Κλειδάριθμο ζήτησαν  Τιτάν και Βελβεντό (λόγω κοντινής απόστασης), Α.Ε. Κοζάνης, Μακεδονικός Κοζάνης και Κοζάνη (όταν η Κοζάνη θα παίζει εντός οι άλλοι 2 θα παίζουν εκτός και όταν παίζουν εντός ο ένας θα παίζει στο ΔΑΚ και ο άλλος στο Στρατιωτικό), Γαλατινή και Σιάτιστα (αφού θα παίζουν και οι 2 Κυριακή και έχουν κοντινή απόσταση), ΠΑΟΚ Κοίλων με Ακρίτες λόγω κοινής έδρας Α.Ε. Άνω Κώμης  (σε περίπτωση που ανέβει ο Κρόκος) και Αναγέννηση με Καρυοχώρι λόγω εγγύτητας έδρας.

1η Αγωνιστική 16η
Α.Ε. Άνω Κώμης
Τιτάν Σερβίων


Π.Α.Ο. Κοίλων
Α.Ε. Κοζάνης
0
1
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός  Κοζάνης
1
2
Α.Ε. Καλαμιάς
Μακεδονικός Σιάτιστας


Γαλατινή
Εθνικός Βατερού


Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής
Αλιάκμων Αιανής
1
1
Κοζάνη
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων


Α.Σ. Βελβεντό
Αναγέννηση Εράτυρας
0
0




2η Αγωνιστική 17η
Π.Α.Ο. Κοίλων
Α.Ε. Άνω Κώμης


Τιτάν Σερβίων
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας


Α.Ε. Κοζάνης
Α.Ε. Καλαμιάς


Μακεδονικός  Κοζάνης
Γαλατινή


Μακεδονικός Σιάτιστας
Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής


Εθνικός Βατερού
Κοζάνη


Αλιάκμων Αιανής
Αναγέννηση Εράτυρας


Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Α.Σ. Βελβεντό






3η Αγωνιστική 18η
Α.Ε. Άνω Κώμης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας


Α.Ε. Καλαμιάς
Π.Α.Ο. Κοίλων


Γαλατινή
Τιτάν Σερβίων


Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Ε. Κοζάνης


Κοζάνη
Μακεδονικός  Κοζάνης


Αναγέννηση Εράτυρας
Μακεδονικός Σιάτιστας


Α.Σ. Βελβεντό
Εθνικός Βατερού


Αλιάκμων Αιανής
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων






4η Αγωνιστική 20η
Α.Ε. Καλαμιάς
Α.Ε. Άνω Κώμης


Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Γαλατινή


Π.Α.Ο. Κοίλων
Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής


Τιτάν Σερβίων
Κοζάνη


Α.Ε. Κοζάνης
Αναγέννηση Εράτυρας


Μακεδονικός  Κοζάνης
Α.Σ. Βελβεντό


Μακεδονικός Σιάτιστας
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων


Εθνικός Βατερού
Αλιάκμων Αιανής






5η Αγωνιστική 20η
Α.Ε. Άνω Κώμης
Γαλατινή


Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Ε. Καλαμιάς


Κοζάνη
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας


Αναγέννηση Εράτυρας
Π.Α.Ο. Κοίλων


Α.Σ. Βελβεντό
Τιτάν Σερβίων


Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Α.Ε. Κοζάνης


Αλιάκμων Αιανής
Μακεδονικός  Κοζάνης


Μακεδονικός Σιάτιστας
Εθνικός Βατερού






6η Αγωνιστική 21η
Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Ε. Άνω Κώμης


Γαλατινή
Κοζάνη


Α.Ε. Καλαμιάς
Αναγέννηση Εράτυρας


Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Α.Σ. Βελβεντό


Π.Α.Ο. Κοίλων
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων


Τιτάν Σερβίων
Αλιάκμων Αιανής


Α.Ε. Κοζάνης
Εθνικός Βατερού


Μακεδονικός  Κοζάνης
Μακεδονικός Σιάτιστας






7η Αγωνιστική 22η
Α.Ε. Άνω Κώμης
Κοζάνη


Αναγέννηση Εράτυρας
Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής


Α.Σ. Βελβεντό
Γαλατινή


Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Α.Ε. Καλαμιάς


Αλιάκμων Αιανής
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας


Εθνικός Βατερού
Π.Α.Ο. Κοίλων


Μακεδονικός Σιάτιστας
Τιτάν Σερβίων


Α.Ε. Κοζάνης
Μακεδονικός  Κοζάνης






8η Αγωνιστική 23η
Αναγέννηση Εράτυρας
Α.Ε. Άνω Κώμης


Κοζάνη
Α.Σ. Βελβεντό


Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων


Γαλατινή
Αλιάκμων Αιανής


Α.Ε. Καλαμιάς
Εθνικός Βατερού


Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός Σιάτιστας


Π.Α.Ο. Κοίλων
Μακεδονικός  Κοζάνης


Τιτάν Σερβίων
Α.Ε. Κοζάνης






9η Αγωνιστική 24η
Α.Ε. Άνω Κώμης
Α.Σ. Βελβεντό


Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Αναγέννηση Εράτυρας


Αλιάκμων Αιανής
Κοζάνη


Εθνικός Βατερού
Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής


Μακεδονικός Σιάτιστας
Γαλατινή


Μακεδονικός  Κοζάνης
Α.Ε. Καλαμιάς


Α.Ε. Κοζάνης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας


Τιτάν Σερβίων
Π.Α.Ο. Κοίλων






10η Αγωνιστική 25η
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Α.Ε. Άνω Κώμης


Α.Σ. Βελβεντό
Αλιάκμων Αιανής


Αναγέννηση Εράτυρας
Εθνικός Βατερού


Κοζάνη
Μακεδονικός Σιάτιστας


Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής
Μακεδονικός  Κοζάνης


Γαλατινή
Α.Ε. Κοζάνης


Α.Ε. Καλαμιάς
Τιτάν Σερβίων


Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Π.Α.Ο. Κοίλων






11η Αγωνιστική 26η
Α.Ε. Άνω Κώμης
Αλιάκμων Αιανής


Εθνικός Βατερού
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων


Μακεδονικός Σιάτιστας
Α.Σ. Βελβεντό


Μακεδονικός  Κοζάνης
Αναγέννηση Εράτυρας


Α.Ε. Κοζάνης
Κοζάνη


Τιτάν Σερβίων
Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής


Π.Α.Ο. Κοίλων
Γαλατινή


Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Α.Ε. Καλαμιάς






12η Αγωνιστική 27η
Εθνικός Βατερού
Α.Ε. Άνω Κώμης


Αλιάκμων Αιανής
Μακεδονικός Σιάτιστας


Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Μακεδονικός  Κοζάνης


Α.Σ. Βελβεντό
Α.Ε. Κοζάνης


Αναγέννηση Εράτυρας
Τιτάν Σερβίων


Κοζάνη
Π.Α.Ο. Κοίλων


Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας


Γαλατινή
Α.Ε. Καλαμιάς






13η Αγωνιστική 28η
Α.Ε. Άνω Κώμης
Μακεδονικός Σιάτιστας


Μακεδονικός  Κοζάνης
Εθνικός Βατερού


Α.Ε. Κοζάνης
Αλιάκμων Αιανής


Τιτάν Σερβίων
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων


Π.Α.Ο. Κοίλων
Α.Σ. Βελβεντό


Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Αναγέννηση Εράτυρας


Α.Ε. Καλαμιάς
Κοζάνη


Γαλατινή
Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής






14η Αγωνιστική 29η
Μακεδονικός  Κοζάνης
Α.Ε. Άνω Κώμης


Μακεδονικός Σιάτιστας
Α.Ε. Κοζάνης


Εθνικός Βατερού
Τιτάν Σερβίων


Αλιάκμων Αιανής
Π.Α.Ο. Κοίλων


Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας


Α.Σ. Βελβεντό
Α.Ε. Καλαμιάς


Αναγέννηση Εράτυρας
Γαλατινή


Κοζάνη
Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής






15η Αγωνιστική 30η
Α.Ε. Άνω Κώμης
Α.Ε. Κοζάνης


Τιτάν Σερβίων
Μακεδονικός  Κοζάνης


Π.Α.Ο. Κοίλων
Μακεδονικός Σιάτιστας


Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Εθνικός Βατερού


Α.Ε. Καλαμιάς
Αλιάκμων Αιανής


Γαλατινή
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων


Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Σ. Βελβεντό


Κοζάνη
Αναγέννηση Εράτυρας


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Τα σχόλια πλέον θα δημοσιεύονται εφόσον είναι επώνυμα και από Χρήστες με Λογαριασμούς Google
Παρακαλούμε αποφύγετε ύβρεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, ειδικά σε προσωπικό επίπεδο. Σχόλια υβριστικά και άσχετα με το δημοσιευμένο θέμα θα διαγράφονται.