Κυριακή, 28 Αυγούστου 2016

ΕΠΣ Κοζάνης: Το πρόγραμμα της Β' κατηγορίας σε 1ο και 2ο όμιλο

ΕΠΣ Κοζάνης: Το πρόγραμμα της Β' κατηγορίας σε 1ο και 2ο όμιλο 

1ος όμιλος

1η Αγωνιστική 14η
 Α.Ο. Κρόκου – Ακρίτες Κοζάνης
Α.Ε. Κρανιδίων – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Έλατος Ελάτης – Δόξα Λευκόβρυσης
Πρόοδος Μεταξά – Α.Σ. Καρυδίτσας
Αναγέννηση Αργίλου – Αναγέννηση Λιβαδερού
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Ερμής Πλατανορέμματος – Κεραυνός Πετρανών

2η Αγωνιστική 15η
Α.Ε. Κρανιδίων –   Α.Ο. Κρόκου
Ακρίτες Κοζάνης – Έλατος Ελάτης
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Πρόοδος Μεταξά
Δόξα Λευκόβρυσης – Αναγέννηση Αργίλου
Α.Σ. Καρυδίτσας – Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής
Αναγέννηση Λιβαδερού – Ερμής Πλατανορέμματος
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Κεραυνός Πετρανών

3η Αγωνιστική 16η
  Α.Ο. Κρόκου – Έλατος Ελάτης
Πρόοδος Μεταξά – Α.Ε. Κρανιδίων
Αναγέννηση Αργίλου – Ακρίτες Κοζάνης
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Ερμής Πλατανορέμματος – Δόξα Λευκόβρυσης
Κεραυνός Πετρανών – Α.Σ. Καρυδίτσας
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Αναγέννηση Λιβαδερού

4η Αγωνιστική 17η
Πρόοδος Μεταξά –   Α.Ο. Κρόκου
Έλατος Ελάτης – Αναγέννηση Αργίλου
Α.Ε. Κρανιδίων – Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής
Ακρίτες Κοζάνης – Ερμής Πλατανορέμματος
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Κεραυνός Πετρανών
Δόξα Λευκόβρυσης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Α.Σ. Καρυδίτσας – Αναγέννηση Λιβαδερού

5η Αγωνιστική 18η
  Α.Ο. Κρόκου – Αναγέννηση Αργίλου
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής – Πρόοδος Μεταξά
Ερμής Πλατανορέμματος – Έλατος Ελάτης
Κεραυνός Πετρανών – Α.Ε. Κρανιδίων
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Ακρίτες Κοζάνης
Αναγέννηση Λιβαδερού – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Α.Σ. Καρυδίτσας – Δόξα Λευκόβρυσης

6η Αγωνιστική 19η
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής –  Α.Ο. Κρόκου
Αναγέννηση Αργίλου – Ερμής Πλατανορέμματος
Πρόοδος Μεταξά – Κεραυνός Πετρανών
Έλατος Ελάτης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Α.Ε. Κρανιδίων – Αναγέννηση Λιβαδερού
Ακρίτες Κοζάνης – Α.Σ. Καρυδίτσας
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Δόξα Λευκόβρυσης

7η Αγωνιστική 20η
 Α.Ο. Κρόκου – Ερμής Πλατανορέμματος
Κεραυνός Πετρανών – Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Αναγέννηση Αργίλου
Αναγέννηση Λιβαδερού – Πρόοδος Μεταξά
Α.Σ. Καρυδίτσας – Έλατος Ελάτης
Δόξα Λευκόβρυσης – Α.Ε. Κρανιδίων
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Ακρίτες Κοζάνης

8η Αγωνιστική 21η
Κεραυνός Πετρανών –  Α.Ο. Κρόκου
Ερμής Πλατανορέμματος – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής – Αναγέννηση Λιβαδερού
Αναγέννηση Αργίλου – Α.Σ. Καρυδίτσας
Πρόοδος Μεταξά – Δόξα Λευκόβρυσης
Έλατος Ελάτης – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Α.Ε. Κρανιδίων – Ακρίτες Κοζάνης

9η Αγωνιστική 22η
 Α.Ο. Κρόκου – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Αναγέννηση Λιβαδερού – Κεραυνός Πετρανών
Α.Σ. Καρυδίτσας – Ερμής Πλατανορέμματος
Δόξα Λευκόβρυσης – Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Αναγέννηση Αργίλου
Ακρίτες Κοζάνης – Πρόοδος Μεταξά
Έλατος Ελάτης – Α.Ε. Κρανιδίων

10η Αγωνιστική 23η
Αναγέννηση Λιβαδερού –   Α.Ο. Κρόκου
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Σ. Καρυδίτσας
Κεραυνός Πετρανών – Δόξα Λευκόβρυσης
Ερμής Πλατανορέμματος – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής – Ακρίτες Κοζάνης
Αναγέννηση Αργίλου – Α.Ε. Κρανιδίων
Πρόοδος Μεταξά – Έλατος Ελάτης

11η Αγωνιστική 24η
  Α.Ο. Κρόκου – Α.Σ. Καρυδίτσας
Δόξα Λευκόβρυσης – Αναγέννηση Λιβαδερού
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Ακρίτες Κοζάνης – Κεραυνός Πετρανών
Α.Ε. Κρανιδίων – Ερμής Πλατανορέμματος
Έλατος Ελάτης – Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής
Αναγέννηση Αργίλου – Πρόοδος Μεταξά

12η Αγωνιστική 25η
Δόξα Λευκόβρυσης –   Α.Ο. Κρόκου
Α.Σ. Καρυδίτσας – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Αναγέννηση Λιβαδερού – Ακρίτες Κοζάνης
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ε. Κρανιδίων
Κεραυνός Πετρανών – Έλατος Ελάτης
Ερμής Πλατανορέμματος – Πρόοδος Μεταξά
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής – Αναγέννηση Αργίλου

13η Αγωνιστική 26η
  Α.Ο. Κρόκου – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Ακρίτες Κοζάνης – Δόξα Λευκόβρυσης
Α.Ε. Κρανιδίων – Α.Σ. Καρυδίτσας
Έλατος Ελάτης – Αναγέννηση Λιβαδερού
Πρόοδος Μεταξά – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Αναγέννηση Αργίλου – Κεραυνός Πετρανών
Ερμής Πλατανορέμματος – Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής

2ος όμιλος
1η Αγωνιστική 14η
Δράσις Τσοτυλίου – Δόξα Βερμίου Πύργων
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Ηρακλής Κρυόβρυσης
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Ελπίδες Ελλησπόντου
Δόξα Μικροκάστρου – Πολυνίκης Πτολεμαΐδας
Πρόοδος Κομνηνών – Ερμής Ασβεστόπετρας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Κοζάνη 2004
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας

2η Αγωνιστική 15η
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Δράσις Τσοτυλίου
Δόξα Βερμίου Πύργων – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Ηρακλής Κρυόβρυσης  – Δόξα Μικροκάστρου
Ελπίδες Ελλησπόντου – Πρόοδος Κομνηνών
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Ερμής Ασβεστόπετρας – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Κοζάνη 2004 – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας

3η Αγωνιστική 16η
Δράσις Τσοτυλίου – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Δόξα Μικροκάστρου – Βέρμιο Καρυοχωρίου
Πρόοδος Κομνηνών – Δόξα Βερμίου Πύργων
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Ηρακλής Κρυόβρυσης
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Ελπίδες Ελλησπόντου
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Πολυνίκης Πτολεμαΐδας
Κοζάνη 2004 – Ερμής Ασβεστόπετρας

4η Αγωνιστική 17η
Δόξα Μικροκάστρου – Δράσις Τσοτυλίου
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Πρόοδος Κομνηνών
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Δόξα Βερμίου Πύργων – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ηρακλής Κρυόβρυσης – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Ελπίδες Ελλησπόντου – Κοζάνη 2004
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας – Ερμής Ασβεστόπετρας

5η Αγωνιστική 18η
Δράσις Τσοτυλίου – Πρόοδος Κομνηνών
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Δόξα Μικροκάστρου
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Βέρμιο Καρυοχωρίου
Κοζάνη 2004 – Δόξα Βερμίου Πύργων
Ερμής Ασβεστόπετρας – Ηρακλής Κρυόβρυσης
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας – Ελπίδες Ελλησπόντου

6η Αγωνιστική 19η
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Δράσις Τσοτυλίου
Πρόοδος Κομνηνών – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Δόξα Μικροκάστρου – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Κοζάνη 2004
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Ερμής Ασβεστόπετρας
Δόξα Βερμίου Πύργων – Πολυνίκης Πτολεμαΐδας
Ηρακλής Κρυόβρυσης  – Ελπίδες Ελλησπόντου

7η Αγωνιστική 20η
Δράσις Τσοτυλίου – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Κοζάνη 2004 – Πρόοδος Κομνηνών
Ερμής Ασβεστόπετρας – Δόξα Μικροκάστρου
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Ελπίδες Ελλησπόντου – Βέρμιο Καρυοχωρίου
Ηρακλής Κρυόβρυσης  – Δόξα Βερμίου Πύργων

8η Αγωνιστική 21η
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Δράσις Τσοτυλίου
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Κοζάνη 2004
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Ερμής Ασβεστόπετρας
Πρόοδος Κομνηνών – Πολυνίκης Πτολεμαΐδας
Δόξα Μικροκάστρου – Ελπίδες Ελλησπόντου
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Ηρακλής Κρυόβρυσης
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Δόξα Βερμίου Πύργων

9η Αγωνιστική 22η
Δράσις Τσοτυλίου – Κοζάνη 2004
Ερμής Ασβεστόπετρας – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ελπίδες Ελλησπόντου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Ηρακλής Κρυόβρυσης – Πρόοδος Κομνηνών
Δόξα Βερμίου Πύργων – Δόξα Μικροκάστρου
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Βέρμιο Καρυοχωρίου

10η Αγωνιστική 23η
Ερμής Ασβεστόπετρας – Δράσις Τσοτυλίου
Κοζάνη 2004 – Πολυνίκης Πτολεμαΐδας
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Ελπίδες Ελλησπόντου
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Ηρακλής Κρυόβρυσης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Δόξα Βερμίου Πύργων
Πρόοδος Κομνηνών – Βέρμιο Καρυοχωρίου
Δόξα Μικροκάστρου – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

11η Αγωνιστική 24η
Δράσις Τσοτυλίου – Πολυνίκης Πτολεμαΐδας
Ερμής Ασβεστόπετρας – Ερμής Ασβεστόπετρας
Ηρακλής Κρυόβρυσης – Κοζάνη 2004
Δόξα Βερμίου Πύργων – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Πρόοδος Κομνηνών – Δόξα Μικροκάστρου

12η Αγωνιστική 25η
Ελπίδες Ελλησπόντου – Δράσις Τσοτυλίου
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας – Ηρακλής Κρυόβρυσης
Ερμής Ασβεστόπετρας – Δόξα Βερμίου Πύργων
Κοζάνη 2004 – Βέρμιο Καρυοχωρίου
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Δόξα Μικροκάστρου
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Πρόοδος Κομνηνών

13η Αγωνιστική 26η
Δράσις Τσοτυλίου – Ηρακλής Κρυόβρυσης
Δόξα Βερμίου Πύργων – Ελπίδες Ελλησπόντου
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Πολυνίκης Πτολεμαΐδας
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Ερμής Ασβεστόπετρας
Δόξα Μικροκάστρου – Κοζάνη 2004
Πρόοδος Κομνηνών – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου


1 σχόλιο:

  1. ΦΕΤΟΣ Η ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

    ΑπάντησηΔιαγραφή

Τα σχόλια πλέον θα δημοσιεύονται εφόσον είναι επώνυμα και από Χρήστες με Λογαριασμούς Google
Παρακαλούμε αποφύγετε ύβρεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, ειδικά σε προσωπικό επίπεδο. Σχόλια υβριστικά και άσχετα με το δημοσιευμένο θέμα θα διαγράφονται.