Γ' Εθνική
Κυριακή 19/2/2017 – 3.00μ.μ.
20η
αγωνιστική
Καβάλα-ΑΟ Καρδίας 0-0
ΑΕΠ Βατολάκκου-ΦΑΣ Νάουσα 0-3 α.α.
Μακεδονικός Φούφα-Δόξα Δράμας 0-2
Αλμωπός Αριδαίας-Νέστος Χρυσούπολης 1-2
(17' Μουρατίδης / 26' Λάσπατζης, 82' Κωνσταντινίδης)
Ορφέας Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου 0-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Εορδαϊκός 3-1
(57'-77'-90' Στεφανίδης / 9' Καλογιαννίδης)
Δόξα Προσκυνητών-Απόλλων Καλαμαριάς 0-4
Ρεπό: Καμπανιακός
Α’ κατηγορία
18η αγωνιστική
Κυριακή 19/2/2017 – 3.00μ.μ.
Εθνικός Βατερού -
Α.Σ. Βελβεντό 0-0ημ 1-1τελ
Σακαλής/ Γκίκας πέναλτι
Σακαλής/ Γκίκας πέναλτι
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
- Αλιάκμων Αιανής 1-0ημ 1-1τελ
Παπαγαθονίκου, Κουτσουγεωργόπουλος
Παπαγαθονίκου, Κουτσουγεωργόπουλος
Μακεδονικός
Κοζάνης - Κοζάνη1-2 ημ 1-4
Ζαχαριάδης/Δούμας, Κοτζαντίσογλου, Τσικόπουλος Ηλ., Χαματάι
Ζαχαριάδης/Δούμας, Κοτζαντίσογλου, Τσικόπουλος Ηλ., Χαματάι
Ρεπό: Μακεδονικός
Σιάτιστας
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
15η αγωνιστική
Κυριακή 19/2/2017 – 3.00μ.μ.
Έλατος Ελάτης -
Ακρίτες Κοζάνης 1-3
Πρόοδος Μεταξά -
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 3-0
Αναγέννηση Αργίλου -
Δόξα Λευκόβρυσης 1-6
Μ.Α.Π.Σ. Αγία
Παρασκευής - Α.Σ. Καρυδίτσας 0-2
Ερμής Πλατανορέμματος
- Αναγέννηση Λιβαδερού 2-1
Κεραυνός Πετρανών -
Κένταυρος Πρωτοχωρίου 2-2
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
15η αγωνιστική
Κυριακή 19/2/2017 – 3.00μ.μ.
Πρόοδος Κομνηνών -
Ελπίδες Ελλησπόντου 1-4
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
- Δόξα Βερμίου Πύργων 1-1
Τα παιχνίδια του Σαββάτου 18/2/2017
Α’ κατηγορία
18η αγωνιστική
Α.Ε. Κοζάνης - Μ. Αλέξανδρος Χαραυγής 1-0ημ 1-0τελ
Μαντζώλας
Τιτάν Σερβίων – Γαλατινή 0-0ημ 0-0τελ
Τιτάν Σερβίων – Γαλατινή 0-0ημ 0-0τελ
Π.Α.Ο. Κοίλων - Α.Ε. Καλαμιάς 0-0ημ 4-1τελ
Τζούτζας, Ευθυμιάδης, Χαλκίδης αυτογκόλ, Τσατσόπουλος / αυτογκόλ (Τιούλης)
Τζούτζας, Ευθυμιάδης, Χαλκίδης αυτογκόλ, Τσατσόπουλος / αυτογκόλ (Τιούλης)
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Α.Ε. Άνω Κώμης 1-0ημ 2-0τελ
2 Φασούλας
2 Φασούλας
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
15η αγωνιστική
Σάββατο 18/2/2017 – 3.00μ.μ.
Α.Ο. Κρόκου - Α.Ε. Κρανιδίων 0-0ημ 1-0τελ
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
15η αγωνιστική
Σάββατο 18/2/2017 – 3.00μ.μ.
Δράσις Τσοτυλίου - Βέρμιο Καρυοχωρίου 0-0ημ 0-0τελ
Δόξα Μικροκάστρου - Ηρακλής Κρυόβρυσης 0-1ημ 0-1τελ
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Πολυνίκης Πτολεμαΐδας 5-0ημ 12-0τελ
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Ερμής Ασβεστόπετρας 2-0ημ 2-3τελ
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Κοζάνη 2004 1-0ημ 2-0τελ
Γ’ κατηγορία
9η αγωνιστική
Σάββατο 18/2/2017 – 3.00μ.μ.
Δαναοί Κοζάνης - ΑΣ Προάστιο Προαστίου 3-0α.α.
Εθνικός Πτολεμαΐδας - Απόλλων Αυλών 0-2ημ 0-3τελ
ΑΕ Περδίκκα - Αίας Μικροβάλτου 1-0ημ 2-1τελ
Ρεπό: ΑΕ Καισαρειάς
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Παρακαλούμε αποφύγετε ύβρεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, ειδικά σε προσωπικό επίπεδο. Σχόλια υβριστικά και άσχετα με το δημοσιευμένο θέμα θα διαγράφονται.