11η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας-Εορδαϊκός 2-1 (42' Ξανθόπουλος, 46' ? / 11' Βλαδίκας)
Δόξα Προσκυνητών-Καμπανιακός 2-1 (65'-90' Εμρέ / 55' Μπάλιος)
Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Παραλιμνίου 2-0 (27' Κυβελίδης, 90 ?)
ΑΠΕ Λαγκαδά-Νέστος Χρυσούπολης 2-0 (12' Στεφανίδης, 90+5' ?)
Ορφέας Ξάνθης-ΦΑΣ Νάουσα 1-1 (7' Ξαντινίδης / 11' Κωτσόπουλος)
Αλμωπός Αριδαίας-Καβάλα 1-0 (2' Παντελίδης)Μακεδονικός Φούφα-ΑΕΠ Βατολάκκου 2-0 (6' Τζουβάρας, 79' Φωτιάδης)
Ρεπό: Δόξα Δράμας
Δόξα Προσκυνητών-Καμπανιακός 2-1 (65'-90' Εμρέ / 55' Μπάλιος)
Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Παραλιμνίου 2-0 (27' Κυβελίδης, 90 ?)
ΑΠΕ Λαγκαδά-Νέστος Χρυσούπολης 2-0 (12' Στεφανίδης, 90+5' ?)
Ορφέας Ξάνθης-ΦΑΣ Νάουσα 1-1 (7' Ξαντινίδης / 11' Κωτσόπουλος)
Αλμωπός Αριδαίας-Καβάλα 1-0 (2' Παντελίδης)Μακεδονικός Φούφα-ΑΕΠ Βατολάκκου 2-0 (6' Τζουβάρας, 79' Φωτιάδης)
Ρεπό: Δόξα Δράμας
Α’ κατηγορία
13η αγωνιστική
Γαλατινή - Μ.
Αλέξανδρος Χαραυγής 2-2ημ 3-2τελ
(2)Γκέτσιος πεν, Σαρημπαλάς/Χατζάκης, Κουτρότσιος
(2)Γκέτσιος πεν, Σαρημπαλάς/Χατζάκης, Κουτρότσιος
Α.Ε. Καλαμιάς – Κοζάνη 0-0ημ 1-3τελ
Τριανταφυλλίδης/Δούμας, Πουτογλίδης, Γιουβανέλης
Τριανταφυλλίδης/Δούμας, Πουτογλίδης, Γιουβανέλης
Μακεδονικός Κοζάνης - Εθνικός Βατερού 0-1ημ 0-1τελ
Τοπαλίδης
Τοπαλίδης
Α.Ε. Άνω Κώμης - Μακεδονικός Σιάτιστας 0-2ημ 0-5τελ
Τσακνάκης, Ζηνόβιος(3), Τσιούκρας
Τσακνάκης, Ζηνόβιος(3), Τσιούκρας
Β’ κατηγορία
1ος όμιλος
12η
αγωνιστική
Α.Σ. Καρυδίτσας – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 3-2τελ
Αναγέννηση Λιβαδερού – Ακρίτες Κοζάνης 0-5τελ
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ε. Κρανιδίων
Κεραυνός Πετρανών – Έλατος Ελάτης 0-3τελ
Ερμής Πλατανορέμματος – Πρόοδος Μεταξά
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής – Αναγέννηση Αργίλου
2ος όμιλος
Κοζάνη 2004 – Βέρμιο Καρυοχωρίου 0-0ημ 1-1τελ
ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 3-4/12/2016
Α’ κατηγορία
13η αγωνιστική
Τιτάν Σερβίων - Α.Ε.Π. Καραγιαννίων 1-1ημ 1-1τελ
Βητόπουλος/Συμεωνίδης
Βητόπουλος/Συμεωνίδης
Π.Α.Ο. Κοίλων - Α.Σ. Βελβεντό 1-0ημ 2-0τελ
Καλιακούδας, Καραγιώργος πεν
Καλιακούδας, Καραγιώργος πεν
Α.Ε. Κοζάνης - Αλιάκμων Αιανής 0-0ημ 1-2τελ
Βογιατζής/Λαγός, Νάνος
Βογιατζής/Λαγός, Νάνος
Β’ κατηγορία
1ος όμιλος
12η αγωνιστική
Δόξα Λευκόβρυσης – Α.Ο. Κρόκου 1-0ημ 2-1τελ
Νάστος Ν., Θώμος/Καλύβας
Νάστος Ν., Θώμος/Καλύβας
2ος όμιλος
12η αγωνιστική
Ελπίδες Ελλησπόντου – Δράσις Τσοτυλίου 1-1ημ 1-3τελ
Γεωργιάδης/Αραβόπουλος
Γεωργιάδης/Αραβόπουλος
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας – Ηρακλής Κρυόβρυσης 0-1ημ 0-5τελ
Ερμής Ασβεστόπετρας – Δόξα Βερμίου Πύργων 0-0ημ 1-1τελ
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 0-0ημ 1-0τελ
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Δόξα Μικροκάστρου 0-1ημ 0-1τελ
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Πρόοδος Κομνηνών 1-0ημ 4-0τελ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Παρακαλούμε αποφύγετε ύβρεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, ειδικά σε προσωπικό επίπεδο. Σχόλια υβριστικά και άσχετα με το δημοσιευμένο θέμα θα διαγράφονται.