Γ' Εθνική τελικά
6η αγωνιστική
ΦΑΣ Νάουσα-ΑΟ Καρδίας 0-1 (26' Κωνσταντινίδης)
ΦΑΣ Νάουσα-ΑΟ Καρδίας 0-1 (26' Κωνσταντινίδης)
Καβάλα-Δόξα Δράμας 2-2 (55' Γιαλούσης, 89' Λίτσκας / 19'-66' Ίγκορ)
ΑΕΠ Βατόλακκου-Νέστος Χρυσούπολης 0-4 (16'-57' Παναγιωτόπουλος, 77' Μιχαλάκης, 82' Βαλαβανόπουλος)
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 (12' Φωτιάδης)
Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός 2-0 (53' Καραγιάννης, 72' ?)
Ορφέας Ξάνθης-Εορδαϊκός 2-2 (14' Καραγκιόζης Γ., 64' Λαζαρίδης / 38' Ίβιτς, 90' Καλογιαννίδης)
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς 0-2 (8' Πόποβιτς, 41' Συμελίδης)
Ρεπό: Δόξα Προσκυνητών
ΑΕΠ Βατόλακκου-Νέστος Χρυσούπολης 0-4 (16'-57' Παναγιωτόπουλος, 77' Μιχαλάκης, 82' Βαλαβανόπουλος)
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 (12' Φωτιάδης)
Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός 2-0 (53' Καραγιάννης, 72' ?)
Ορφέας Ξάνθης-Εορδαϊκός 2-2 (14' Καραγκιόζης Γ., 64' Λαζαρίδης / 38' Ίβιτς, 90' Καλογιαννίδης)
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς 0-2 (8' Πόποβιτς, 41' Συμελίδης)
Ρεπό: Δόξα Προσκυνητών
Α’
κατηγορία
7η αγωνιστική
Α.Ε. Άνω Κώμης –Κοζάνη … 0-4ημ
Τσικόπουλος, Πίρε, Μαρκοπουλος, Δουμας
Τσικόπουλος, Πίρε, Μαρκοπουλος, Δουμας
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων-Α.Ε.
Καλαμιάς … 1-0 ημ 2-0τελ
Παπαγαθονίκου (2) το ενα με πέναλτι
Παπαγαθονίκου (2) το ενα με πέναλτι
Αλιάκμων
Αιανής-Αναγέννηση Πτολεμαΐδας … 2-0ημ 2-2τελ
Βάσσος, Κουτσογεωργόπουλος/Παναγιώτου, Δαλκερανίδης
Βάσσος, Κουτσογεωργόπουλος/Παναγιώτου, Δαλκερανίδης
Εθνικός Βατερού-Π.Α.Ο.
Κοίλων … 1-0 ημ 2-0τελ
Σακαλής, Πολυχρονιάδης
Σακαλής, Πολυχρονιάδης
Μακεδονικός
Σιάτιστας -Τιτάν Σερβίων… 2-0ημ 5-0τελ
Ταφαρλής, Αμαραντίδης, Ζηνόβιος, Τσικόπουλος πέναλτι, Μπούρτζος
Ταφαρλής, Αμαραντίδης, Ζηνόβιος, Τσικόπουλος πέναλτι, Μπούρτζος
Β’
κατηγορία – 1ος όμιλος
6η αγωνιστική
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης –
Δόξα Λευκόβρυσης …0-4τελ
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής
– Α.Ο. Κρόκου … 1-3ημ 2-5τελ
Αναγέννηση Αργίλου –
Ερμής Πλατανορέμματος 0-1 ημ 1-2τελ
Πρόοδος Μεταξά –
Κεραυνός Πετρανών … 1-0ημ 1-3τελ
Έλατος Ελάτης –
Κένταυρος Πρωτοχωρίου … 0-2ημ 0-3τελ
Α.Ε. Κρανιδίων –
Αναγέννηση Λιβαδερού … 2-1τελ
Β’
κατηγορία – 2ος όμιλος
6η αγωνιστική
Πρόοδος Κομνηνών – Μέγας
Αλέξανδρος Άρδασσας … 3-1ημ 5-2τελ
Δόξα Βερμίου Πύργων –
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας … 2-1ημ 5-1τελ
Γ’
κατηγορία
2η αγωνιστική
Απόλλων Αυλών - Εθνικός
Πτολεμαΐδας … 0-1ημ 2-1τελ
Τα παιχνίδια του Σαββάτου 22/10/2016 – 4.00μ.μ.
Α’ κατηγορία
7η αγωνιστική
Α.Σ. Βελβεντό-Γαλατινή ... 2-0ημ 3-0τελ
Γκίκας, Ευαγγέλου, Παπαστέργιος
Γκίκας, Ευαγγέλου, Παπαστέργιος
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
Ακρίτες Κοζάνης – Α.Σ. Καρυδίτσας ... 3-0τελ
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
Δόξα Μικροκάστρου – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας ... 0-0τελ
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Κοζάνη 2004 ... 2-0ημ 2-0τελ
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Ερμής Ασβεστόπετρας ... 4-1τελ
Ηρακλής Κρυόβρυσης – Ελπίδες Ελλησπόντου ... 0-1ημ 1-3τελ
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Δράσις Τσοτυλίου ...0-0ημ 0-1τελ
Γ’ κατηγορία
2η αγωνιστική
Αίας Μικροβάλτου - ΑΕ Περδίκκα ... 2-3τελ
Με εννέα παίκτες το Μικρόβαλτο
Με εννέα παίκτες το Μικρόβαλτο
Ερμής Αμυνταιου - Θύελλα Φιλώτα 1-0τελ
(στο 80' πεν. Μαργιοριδης)
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Παρακαλούμε αποφύγετε ύβρεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, ειδικά σε προσωπικό επίπεδο. Σχόλια υβριστικά και άσχετα με το δημοσιευμένο θέμα θα διαγράφονται.