Πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 8/9, το απόγευμα στα γραφεία της Ε.Π.Σ. η κλήρωση για το
πρωτάθλημα της Γ΄ Κατηγορίας. Φέτος η κατηγορία χωρίστηκε σε 2 ομίλους των 9, λόγω
τη συμμετοχή 5 νέων ομάδων (Αναγέννηση Αργίλου, Ατρόμητος Δροσερού, ΑΕ Ποντίων
Κοζάνης, Ελπίδες Ελλησπόντου και ΑΕ Καλαμιάς), εκ των οποίων η μία είναι
νεοσύστατη και οι υπόλοιπες επαναδραστηριοποιούνται.
Η πρεμιέρα σύμφωνα με την προκήρυξη της ΕΠΣ Κοζάνης, θα γίνει το Σαββατοκύριακο 27-28 Σεπτεμβρίου
και το πρόγραμμα των 2 ομίλων έχει ως εξής:
Α΄ Όμιλος
1η Αγωνιστική 10η
Πρόοδος Μεταξά Α.Ε.
Καισαρειάς- Σπάρτου
Αίας Μικροβάλτου Δαναοί
Κοζάνης
Δόξα Λευκόβρυσης Α.Ο.
Κρόκου
Ελπίδες Α.Ε.Κοζάνης Απόλλων
Αυλών
Αναγέννηση Αργίλου
Ρεπό
2η Αγωνιστική 11η
Α.Ε. Καισαρειάς- Σπάρτου Αίας
Μικροβάλτου
Αναγέννηση Αργίλου Πρόοδος
Μεταξά
Α.Ο. Κρόκου Απόλλων
Αυλών
Δαναοί Κοζάνης Ελπίδες
Α.Ε.Κοζάνης
Δόξα Λευκόβρυσης
Ρεπό
3η Αγωνιστική 12η
Πρόοδος Μεταξά Αίας
Μικροβάλτου
Δόξα Λευκόβρυσης Αναγέννηση
Αργίλου
Ελπίδες Α.Ε.Κοζάνης Α.Ε.
Καισαρειάς- Σπάρτου
Α.Ο. Κρόκου Δαναοί
Κοζάνης
Απόλλων Αυλών
Ρεπό
4η Αγωνιστική 13η
Α.Ε. Καισαρειάς- Σπάρτου Α.Ο.
Κρόκου
Αναγέννηση Αργίλου Απόλλων
Αυλών
Αίας Μικροβάλτου Ελπίδες
Α.Ε.Κοζάνης
Δόξα Λευκόβρυσης Πρόοδος
Μεταξά
Δαναοί Κοζάνης
Ρεπό
5η Αγωνιστική 14η
Πρόοδος Μεταξά Ελπίδες
Α.Ε.Κοζάνης
Απόλλων Αυλών Δόξα
Λευκόβρυσης
Α.Ο. Κρόκου Αίας
Μικροβάλτου
Δαναοί Κοζάνης Αναγέννηση
Αργίλου
Α.Ε. Καισαρειάς- Σπάρτου
Ρεπό
6η Αγωνιστική 15η
Αναγέννηση Αργίλου Α.Ε.
Καισαρειάς- Σπάρτου
Δόξα Λευκόβρυσης Δαναοί
Κοζάνης
Ελπίδες Α.Ε.Κοζάνης Α.Ο.
Κρόκου
Απόλλων Αυλών Πρόοδος
Μεταξά
Αίας Μικροβάλτου
Ρεπό
7η Αγωνιστική 16η
Α.Ε. Καισαρειάς- Σπάρτου Δόξα
Λευκόβρυσης
Αίας Μικροβάλτου Αναγέννηση
Αργίλου
Α.Ο. Κρόκου Πρόοδος
Μεταξά
Δαναοί Κοζάνης Απόλλων
Αυλών
Ελπίδες Α.Ε.Κοζάνης
Ρεπό
8η Αγωνιστική 17η
Πρόοδος Μεταξά Δαναοί
Κοζάνης
Δόξα Λευκόβρυσης Αίας
Μικροβάλτου
Ελπίδες Α.Ε.Κοζάνης Αναγέννηση
Αργίλου
Απόλλων Αυλών Α.Ε.
Καισαρειάς- Σπάρτου
Α.Ο. Κρόκου Ρεπό
9η Αγωνιστική 18η
Αναγέννηση Αργίλου Α.Ο.
Κρόκου
Αίας Μικροβάλτου Απόλλων
Αυλών
Ελπίδες Α.Ε.Κοζάνης Δόξα
Λευκόβρυσης
Δαναοί Κοζάνης Α.Ε.
Καισαρειάς- Σπάρτου
Πρόοδος Μεταξά
Ρεπό
Β΄ όμιλος
1η Αγωνιστική 10η
Ηρακλής Πτολεμαΐδας Α.Σ.
Καρυδίτσας
Α.Ε. Καλαμιάς Δόξα
Βερμίου Πύργων
Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης Δράση
Τσοτυλίου
Ελπίδες Ελλησπόντου Ατρόμητος Δροσερού
Άρης Καλονερίου
Ρεπό
2η Αγωνιστική 11η
Α.Σ. Καρυδίτσας Α.Ε.
Καλαμιάς
Άρης Καλονερίου Ηρακλής
Πτολεμαΐδας
Δράση Τσοτυλίου Ατρόμητος
Δροσερού
Δόξα Βερμίου Πύργων Ελπίδες Ελλησπόντου
Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης
Ρεπό
3η Αγωνιστική 12η
Ηρακλής Πτολεμαΐδας Α.Ε.
Καλαμιάς
Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης Άρης
Καλονερίου
Ελπίδες Ελλησπόντου Α.Σ. Καρυδίτσας
Δράση Τσοτυλίου Δόξα
Βερμίου Πύργων
Ατρόμητος Δροσερού
Ρεπό
4η Αγωνιστική 13η
Α.Σ. Καρυδίτσας Δράση
Τσοτυλίου
Άρης Καλονερίου Ατρόμητος
Δροσερού
Α.Ε. Καλαμιάς Ελπίδες Ελλησπόντου
Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης Ηρακλής
Πτολεμαΐδας
Δόξα Βερμίου Πύργων
Ρεπό
5η Αγωνιστική 14η
Ηρακλής Πτολεμαΐδας Ελπίδες Ελλησπόντου
Ατρόμητος Δροσερού Α.Ε.
Ποντίων Κοζάνης
Δράση Τσοτυλίου Α.Ε.
Καλαμιάς
Δόξα Βερμίου Πύργων Άρης
Καλονερίου
Α.Σ. Καρυδίτσας
Ρεπό
6η Αγωνιστική 15η
Άρης Καλονερίου Α.Σ.
Καρυδίτσας
Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης Δόξα
Βερμίου Πύργων
Ελπίδες Ελλησπόντου Δράση Τσοτυλίου
Ατρόμητος Δροσερού Ηρακλής
Πτολεμαΐδας
Α.Ε. Καλαμιάς Ρεπό
7η Αγωνιστική 16η
Α.Σ. Καρυδίτσας Α.Ε.
Ποντίων Κοζάνης
Α.Ε. Καλαμιάς Άρης
Καλονερίου
Δράση Τσοτυλίου Ηρακλής
Πτολεμαΐδας
Δόξα Βερμίου Πύργων Ατρόμητος
Δροσερού
Ελπίδες Ελλησπόντου Ρεπό
8η Αγωνιστική 17η
Ηρακλής Πτολεμαΐδας Δόξα
Βερμίου Πύργων
Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης Α.Ε.
Καλαμιάς
Ελπίδες Ελλησπόντου Άρης Καλονερίου
Ατρόμητος Δροσερού Α.Σ.
Καρυδίτσας
Δράση Τσοτυλίου
Ρεπό
9η Αγωνιστική 18η
Άρης Καλονερίου Δράση
Τσοτυλίου
Α.Ε. Καλαμιάς Ατρόμητος
Δροσερού
Ελπίδες Ελλησπόντου Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης
Δόξα Βερμίου Πύργων Α.Σ.
Καρυδίτσας
Ηρακλής Πτολεμαΐδας Ρεπό
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Παρακαλούμε αποφύγετε ύβρεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, ειδικά σε προσωπικό επίπεδο. Σχόλια υβριστικά και άσχετα με το δημοσιευμένο θέμα θα διαγράφονται.